Важливість: 
3

Спецтема:

"Що буде з вашими дітьми?": заробітчанам відкрили очі на шокуючу правду

Заробітки українців за кордоном негативно позначаються на їх стосунки в сім'ях. Про це заявила психолог Наталія Кухтіна. За її словами, дітки, які через постійні поїздки батьків, залишаються з іншими родичами, страждають. У них розвивається комплекс самотності, що надалі позначиться на розвитку та сприйнятті.

Той факт, що батьки їдуть на заробітки, можна пояснити тільки з економічної точки зору. Коли ми говоримо про психологію, зокрема, дитячу, це явище досить складне і неоднозначне.

"З одного боку це, безумовно, закономірний процес. Так було завжди. З іншого боку, це абсолютно деструктивний процес. Якщо розглядати з точки зору економічної, то, напевно, так може бути. Якщо розглядати з точки зору психологічної, то це дуже велика проблема. І це проблема, насамперед, для України. Тому що люди, які виїжджають працювати за кордоном, залишають тут своїх дітей, своїх батьків, сім'ї".

Виходить, що люди їдуть заробляти для щасливого майбутнього своїх дітей, а самі ламають їм життя. Ці гроші, за якими ви поїхали в іншу країну, виявляються вже нікому не потрібні. Також покинуті діти втрачають модель сімейних відносин. Надалі у них з'являються психологічні проблеми у створенні власної сім'ї і самого інституту шлюбу.

Також Наталія Кухтіна зазначила, що Європа таким чином покращує своє економічне становище. 

 "Більше того, наші люди дуже добре і якісно працюють в Європі, і це їх задовольняє.

Вони їм не платять такі гроші, як от своїм громадянам. Їх це задовольняє практично по всіх позиціях. Але турбує нас професіоналів інше – що відбувається з дітьми та сім'ями, і з цими людьми теж психологічно? ", – зробила свій висновок психолог.

Тут тільки вам вирішувати, але перш ніж зробити який-небудь висновок, подумайте про своїх дітей.

Наші інтереси: 

Україна, рідна земля - найкраще місце для українців.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка