Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Полеміка з «простими людьми™»

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Час від часу доводиться входити в дискусію з людьми, яких часто позначають терміном «зрадофіли». Але я б радше застосовував термін «проста людина», він більш відповідний. Тому що насправді «проста людина» (ПЛ) не бажає шкоди своїй країні, собі та своїм дітям. Але в силу певної обмеженості, обтяженості совковим минулим, нездатності бачити за окремим ціле, під впливом помийних ЗМІ, інтенсивної ворожої пропаганди є зручним об’єктом маніпуляцій. Маніпуляцій з боку популістів і ворога.

ПЛ – це і родичі, і знайомі, і опоненти у ФБ.

Часом сповна собі кандидати наук. Полеміка з ними справа нервова і непроста.

Складність такої полеміки в тому, що:

 1. ПЛ заряджена короткими тезами, які з її точки зору не потребують доказів («та всі вони там крадуть», «нікого не судять і не садять» , «корупція ще гірше», «армію розворували», «народ доведений до ніщєти», «ліс пилять, бурштин копають», «офшори, ліпєцкіє фабрікі»). Відповідати на кожну таку тезу доводиться розгорнуто та аргументовано. Але ПЛ не дуже то й здатна сприймати розгорнуті аргументи, а от короткі зрадні тези засвоює миттєво, не потребуючи доказів.
 2. ПЛ змішує все докупи, не вникає та не хоче вникати в розподілення гілок влади, не знає та не хоче знати історію, знаходиться під впливом примітивних міфів і не хоче розуміти життєвих реалій.
 3. ПЛ підсвідомо потрібен «цар-батюшка». Саме тому ПЛ переконана, що Порошенко може одним своїм бажанням «посадити Ахмєтова», «покарати корупціонерів», «навести порядок», і якщо цього нема – винний цар. Більше того, коли Простій Людині настійливо показують звичайні людські недоліки «царя-батюшки», у ПЛ виникає руйнація власного міфу, відчуття, що «цар нєнастоящій», і через те справжня ненависть до державного лідера.
 4. ПЛ за деревами не бачить лісу. Вона бачить навкруги себе недосконалі дерева (недостатньо рівні, тут листя замало, тут взагалі пеньок, те зломлене вітром) і не хоче бачити, як росте та кріпне ліс.
 5. Головна на сьогодні теза ПЛ: та ВОНИ ВСІ ТАМ крадуть. Теза надзвичайно зручна, тому що корупція існує в будь-якому суспільстві: навіть у благополучних Європах час від часу вибухають гучні корупційні скандали. І теза така актуально звучить, скажімо, і у Франції чи Греції. Крім того обиватель підсвідомо ставить себе на місце, де є доступ до ресурсів (бюджету, замовлень і т.п.), і думає – ну я б обов’язково вкрав, значить, і ВОНИ крадуть.

Полеміка з ПЛ – невдячна справа. Але вони мають право голосу. Вони ходять на вибори. Вони коливаються й не можуть визначитись з вибором. А на терезах зараз лежить надто багато. Тому що москва вже не раз руйнувала українську державність нашими ж руками. А потім приходила, щоб довершити розправу. Тому що неправильний вибір може запустити в Україні керований кремлем сирійський сценарій. Тому мусимо розмовляти.

Які висновки зробив для себе в ході таких дискусій:

 1. Дискутувати потрібно не ображаючи опонента. Поважати його. Тому що якщо це не бот, не ворог, то причина його невірної позиції – результат ворожого обману, наївності чи недостатньої інформованості. Людина більш схильна прислухатися, якщо з нею розмовляти без агресії.
 2. Неможливо ВІДРАЗУ переконати людину. Така людська природа, людина (за рідким виключенням) не визнає своєї неправоти. Але короткими, логічними, переконливими тезами можна посіяти зерно. Яке западає десь у свідомість і через якийсь час проростає там уже як своя думка. Можна підвищити інформованість опонента, розвіяти певні міфи, примусити думати іншими категоріями. І це дасть свої плоди, нехай і не одразу.
 3. Люди найбільш чутливі не до абстракцій, а до власних інтересів. І до небезпеки, яка їм загрожує. Саме на цю небезпеку, яка загрожує всім без виключення в разі неправильного вибору, треба вказувати.

В ході дискусій, в бойовій обстановці формулювалися аргументи, які намагався робити стислими:

 1. Обирати потрібно за реально зроблені справи. Відновлення армії «з нуля», армія, яка розмовляє з НАТО на рівних, асоціація з ЄС, безвіз, децентралізація, зростання експорту в ЄС за минулий рік на 30%, декомунізація, відмова від російського газу, нагнутий в суді Газпром, який винен тепер НАМ 4,6 млрд дол, прибутковість «Нафтогазу», націоналізація Приватбанку та Укртелекому, зменшення впливу Ахмєтових, Коломойських та Фірташів на політику, масове будівництво доріг, автокефалія, санкції, від яких московія крутиться як вуж на сковороді, система ProZorro, автоматична реєстрація податкових накладних, ліквідація десятків «мутних» банків, які займались кидаловом, електронне декларування доходів чиновників, чіткі та прозорі правила приватизації держмайна, обов’язок для всіх без винятку компаній вказувати кінцевих власників бізнесу (і цей перелік можна продовжувати).
 2. Неправильно казати «ВОНИ там крадуть». Правильно казати «МИ крадемо».
 3. Корупція, звичайно, існує. Питання у рівні тієї корупції та її динаміці. На жаль, ще не придумали термометр, яким можна було б вимірювати температуру корупції. Чисто за відчуттями: якщо взяти рівень корупції в РФ (де вона є основою державного устрою) за 100, то, приміром, Україна за Януковича мала 80, Україна зараз це десь 35, Італія, Греція 30, Франція 25, Німеччина, Британія 15-20 і лише в протестантських, холоднокровних Норвегії чи Швеції – біля 5. Звичайно, є куди рухатись. Насправді, ніколи в Україні ще так не боролись з корупцією, як зараз. Ліквідується саме її основа – кормові бази, що і є справжньою, не показушною боротьбою.
 4. Високі тарифи, акцизи чи митні ставки насправді йдуть не в кишеню Порошенка чи Гройсмана. Вони наповнюють бюджет. Той самий бюджет, за який утримується наші ЗС, вчителі та медицина. Найбідніші захищені від підвищення тарифів субсидіями. Інші під час війни можуть і підтягнути паски. (Тут, щоправда, ПЛ завжди починає кричати «бюджет розкрадають!»).
 5. Багато проблем в країні не вирішується через неефективну роботу нашого законодавчого органу – ВР. Але ж це саме ми роками обирали у ВР прихильників ворога (опоблок), популістів-наперсточників (Батьківщина, РПЛ, Самопоміч), ворожу агентуру (Найєми, Грішини, Зіміни), вічних революціонерів, здатних лише руйнувати, чи співаків та відеооператорів, нездатних до законодавчої роботи. Звичайно ж, Парламент такого складу є неефективним, потрібні закони блокуються. Думайте, кого обираєте. Обирайте політиків з державницькою позицією, здатних до законотворчої роботи.
 6. Обрання на вищу державну посаду людини, залежної від кремля, буде мати трагічні наслідки для всіх українців, незалежно від політичних уподобань. Це буде абсолютне повторення історії з Януковичем, історії 2013-14 років, тільки набагато жорсткіше та кривавіше. Це буде наступання на ті ж самі граблі: пропихання в Президенти кремлівської маріонетки – здача державних інтересів – протиставлення народу і влади  народне повстання – криваві гебешні провокації З ОБОХ БОКІВ протистояння – втрата територій – руйнація аж до громадянської війни з усіма наслідками для населення.
 7. Вперше в історії України ми йдемо правильним курсом. Вперше в історії України у нас є лідер, який має політичну волю й здатність міняти країну. Це підтверджується реальними справами, які робляться попри шалений спротив: ворога, наших помісних баронів, совкодрочерів, люмпену, зрадофілів, нашого помийного телебачення (яке працює або на баронів-власників, або на ворожі гроші), наших «незалежних» ЗМІ. Тому це НАША влада, влада громадян України.

А нашу владу потрібно підтримувати.

Автор: Олександр Костюк

Наші інтереси: 

Судити по діях, по зробленому. Робити усвідомлений вибір.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Відновлення армії "з нуля"----маячня...
Безвіз і асоціація із ЄС----уряд Януковича для цього зробив не менше...
Зростання експорту лісу,пшениці,електроенергії за демпінговими цінами із осіданням виручки в офшорах....
Відмова від російського газу---------маячня....
і.т.п...

Україна іде правильним шляхом через те,що так склалися геополітичні обставини і ми отримали потужних союзників,а не через брехунів у вишиванках...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Якщо українська верхівка діє згідно з геополітичними обставинами - це вже добре.

А щодо деякого спрощення, типу "відновлення армії з нуля", - то люди прості (гомо сімплекс) лише в такому спрощеному вигляді і спроможні сприйматти інформацію.

Явсе Світ каже:
Відновлення армії "з нуля"----маячня...
Безвіз і асоціація із ЄС----уряд Януковича для цього зробив не менше...
Зростання експорту лісу,пшениці,електроенергії за демпінговими цінами із осіданням виручки в офшорах....
Відмова від російського газу---------маячня....
і.т.п...
Україна іде правильним шляхом через те,що так склалися геополітичні обставини і ми отримали потужних союзників,а не через брехунів у вишиванках...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.

Поки що добре,так...А щось зміниться,як вони почнуть виконувати іншу волю...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Коли я читаю подібні коментарі, у мене виникає бажання задати автору одне жорстке запитання: "А що ти зробив для України!?" і попрохати викласти свою детальну біографію!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Для початку,Друже, вивчи біографії найвищих чиновників України...Можливо тоді стане зрозуміло чому в Україні найбідніше населення у Європі,найгірші дороги,найбільша смертність...і т.д....та в той же час найбагатші чиновники,але правда вже у вишиванках...

Коли я читаю будь-якого троля (експерта),який за гроші славить будь-яку владу,то бачу у ньому шльондру на дорозі...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

А коли я читаю сотні майже однакових негативних коментарів одного і того ж гравця, які стосуються ситуації в Україні я бачу перед собою або людину, що ображена на весь світ, або прокремлівського троля, який щоденно відпрацьовує свою пайку! Крапка!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це в нього такий світогляд, якась дивна суміш буддизму з іще чимось із простору негативних подій.

А може, це в нього через відповідний соціотип, наприклад, інтуїтивно-логічний інтроверт ("Критик")?

Володимир Федько каже:
А коли я читаю сотні майже однакових негативних коментарів одного і того ж гравця, які стосуються ситуації в Україні я бачу перед собою або людину, що ображена на весь світ, або прокремлівського троля, який щоденно відпрацьовує свою пайку! Крапка!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Буддизм тут ні до чого!

Я більше схильний до поєднання незадоволення власним становищем в суспільстві (інтелектуальним, майновим, матеріальним) з НеІдентифікацією себе з українським народом та зовнішнім впливом російської пропаганди.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Пальцем в небо,Друже...Я далекий від буддизму і особистого незадоволення будь-чим...

Якщо для вас любе інформаційне сміття в стилі ідіотського і брехливого позитивізму,написане інформаційною шльондрою є прийнятним,тоді це подібно на поведінку мишей заражених токсоплазмою...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Я порадив би Вам, гравець Явсе Світ, слідкувати за своїм сленгом! Ви не на кацапському інтернет-ресурсі, де звично ображати опонентів і вживати лайку, а на НО. Подібна поведінка характерна для прокремлівських тролів!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Ця смішна теза,яка народилася у якісь бідній голові,що хто проти теперішньої влади,той агент Кремля,не має ніякого відношення до багатьох людей,котрі називають речі своїми іменами...І те що я свою думку висловлюю на НО,не означає,що мене можна облити брудом; тобто називати тролем,чи неукраїнцем,а потім коли летить здача,сховатися у кущі разом із своїм дуальним партнером і вчити мене моралі...

Приведи приклади моєї лайки...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Я викреслив Вас, гравець Явсе Світ, з числа мого віртуального (і реального) оточення і на цьому закінчую спілкування назавжди!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Розумію...Успіхів і всього найкращого...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Повністю згоден з усім, що написано в статті!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Дмитро Гордон:
"Я сейчас говорю убийственные вещи, но поскольку я никуда не баллотируюсь – мне все равно. 10% – нормальные, вменяемые, понимающие, умные люди. Дальше – от плохого к очень плохому. И это наша беда – деградация избирателей. Поэтому когда мы говорим о плохом парламенте, надо начинать с плохих избирателей".

https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensioneram-golosovat-na-vyborah-194677.html

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Людина може обрати кращих тільки з середовища людей, яких вона знає особисто завдяки спільній продуктивній діяльності. Тільки такі вибори можуть бути компетентними і продуктивними.

Володимир Федько каже:
Дмитро Гордон:
"Я сейчас говорю убийственные вещи, но поскольку я никуда не баллотируюсь – мне все равно. 10% – нормальные, вменяемые, понимающие, умные люди. Дальше – от плохого к очень плохому. И это наша беда – деградация избирателей. Поэтому когда мы говорим о плохом парламенте, надо начинать с плохих избирателей".
<a href="https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensi... rel="nofollow">https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensi...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Щодо кількости людей, яких можна запам'ятати.

На українських святах у Парижі нас було переважно сотка. І всі всіх знали (до 1991 року).
Так чесним українцям удалося викрити московського шпигуна - наскільки пам'ятаю, БОДАЙ одного.

Ігор Каганець каже:
Людина може обрати кращих тільки з середовища людей, яких вона знає особисто завдяки спільній продуктивній діяльності. Тільки такі вибори можуть бути компетентними і продуктивними.

Володимир Федько каже:<blockquote class="bb-quote-body">Дмитро Гордон:
"Я сейчас говорю убийственные вещи, но поскольку я никуда не баллотируюсь – мне все равно. 10% – нормальные, вменяемые, понимающие, умные люди. Дальше – от плохого к очень плохому. И это наша беда – деградация избирателей. Поэтому когда мы говорим о плохом парламенте, надо начинать с плохих избирателей".
&lt;a href="<a href="https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensi... rel="nofollow">https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensi... rel="nofollow"&gt;<a href="https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensi... rel="nofollow">https://gordonua.com/news/politics/gordon-ya-by-voobshche-zapretil-pensi...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

В дискусії на Фейсбуці висловив свою думку щодо поведінки киян під час розстрілів на Інститутській.

Поведінка киян в ці дні була просто ганебною! Про певну частину так званих "патріотів-націоналістів" взагалі говорити не варто! Їх поведінка вдвічі ганебна!

Є відео з дрону 18 лютого 2014 року... Центр Києва - Майдан - в кільці палаючих покришок, на майдані не більше 3-4 тисяч осіб. На Інститутській стріляють снайпери. А що ж кияни!? Вони що, прийшли до центру, щоб продемонструвати свою солідарність з тими, хто стояв на барикадах!? НІ! Вони боягузливо спостерігали здаля чим все скінчиться! Більш ніж тримільйонне місто тупо чекало, чим скінчиться боротьба!

Бандерівці, які люблять піаритися 1 січня смолоскипною ходою, оголосили мобілізацію і прибуття в Київ, щоб зупинити бойню!? НІ! Дешеві політикани, що натягають на себе праворадикальні одежі і піаряться видиранням червоних прапорів у старих людей на день 9 травня, оголосили мобілізацію членства і прибуття в Київ!? НІ! Розводити срачЪ в Інеті всі ці "праворадикали" здатні. А коли доходить до конкретних силових дій, то дупа мокра.

Як красиво Гриценко кричав, що він візьме рушницю і вийде на Майдан, щоб захистити "свободу і демократію"! І що, вийшов? НІ!

Революція Гідності була, на жаль, Революцією гідної меншості, дуже малої меншості українського народу, і демонстрацією байдужості, пристосуванства і лицемірства більшості українського народу. Подальші події це показали досить наглядно.

Кращі і найсвідоміші пішли на фронт і полягли в боях з російською навалою! Гарні і свідомі стали волонтерами.

Генетичне сміття продалося Росії і створили ДНР/ЛНР.

А основна маса ще вичікує чим все закінчиться і своє шкурне нутро виявляє в бурчанні на негаразди та поливанні брудом тих, хто у трагічні дні літа 2014-го взяв на себе відповідальність за долю країни!

Так, і Порошенко, і Турчинов, і Парубій тощо далеко не ідеальні. Але вони взяли на себе відповідальність і зберегли країну.

P.S.
Я не беру участі в політичній діяльності, не є прихильником "Блоку Порошенко", не збираюся вступати в будь-яке політичне угрупування. Я просто громадянин України, який має честь, порядність і здоровий глузд.

Слава Україні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Гарний вислів

Цитата:
Неправильно казати «ВОНИ там крадуть». Правильно казати «МИ крадемо».

Добавлю, щоби всі знали, бо перевірено.
Крадуть в того, хто сам краде. Ми нікуди не заховаємось від всесвітніх законів. І корупція буде доти, допоки будуть і ті, хто дає гроші. Всі закони - це фарс, гра дітей, бо судити треба двох. Боротися з корупцією безперспективно. Нас зробили злочинцями, щоби навчились бачити результати своїх вчинків. Краще мати знання, що нічого просто так не буває. Все віддається. Спостерігайте і нікого не шкодуйте, бо віддається по заслугах. Коли сталось лихо, згадуйте, що зробили комусь. Навіть думкою наживи можна втратити гаманець.
А гроші дають боягузи. Позбутись страху- це найперший крок, щоби вийти з кола повторень. Весело, керівники- боягузи і злодії.
Коли мені страшно я прочитую перед входом "Гармонію світів освячую..." і йду вирішувати питання. Сьогодні прошептала і такий жар пішов по тілі, як у сауні, це мої клітинки дають знати, що всі тут. Мати глибоку віру в собі.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Бачу, що дехто в коментарях не знайшов згоди. Налл'ю на ваші гарячі голови холодної води. Всі ми тут не туди дивимось і хватаємо за чуб ближнього. Куди погляд - туди енергія, живлення. Що ви підживлюєте, дорогі молодці? Дивитесь на чиюсь гру, під назвою держава і віддаєте свою енергію своєю увагою. Всяка гра буде вагомою доти, допоки хтось її живить увагою. І щоб реалізувалися наміри, не треба розпорошувати увагу на пересудах інших. Відсутня концентрація на конкретній меті, збирання і скидання сміття зі світу у свій кошик. То як реалізується ваша мрія? Вона не може існувати, бо одне заперечує інше. Називається, щось роблю і оглядаюся, але коли ви обернулися, то з під носа втікло те, що творили.
Концентрація уваги потрібна на своїй меті , а не дивитись хто і що робить в іншій грі. Наприклад, що робив Гітлер? Або як закінчилась війна? Чи збагатило це вашу мрію? Ні, бо життєва сила пішла на Гітлера, на війну чи Наполеона.
Когось застрілили на майдані. То скільки будемо жувати минуле? Минуле можна згадати, якщо якийсь пазл допомагає творити теперішнє. А де "наші інтереси"- там внизу стоїть...

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Історію треба знати, щоб не повторювати помилок попередників, в тому числі і наших батьків та дідів.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

І найголовніше забули всі. Шанувати один одного, бо ми є доповненнями. Не можемо бути всі одинакові і нехай кожний несе до кубла сайту свою гілочку, яка може стати у пригоді комусь. Від щирого серця бути корисним у спільній меті. Зараз в нас тішиться его, значущість себе, тому чубимось і ображаємось. І ще нав'язуємо свою думку іншим. Треба вже знати, що всі знання на Землі є спотворенням істини, в коливаннях . То що і кому доказуємо? Я прочитала в книзі Анастасії Нових " Сен Сей" за Гітлера, то навіть казати не хочу, щоби залишити цю тему. Почула за Наполеона, не 1812 рік, а 1876 рік, і там вже була плазмова зброя, що йшла від перчатки. Що Ісус був на землі у 1300 році, після Радомира, який був у 1054році. Вся історія на Землі- відхилення від правди. І шановні друзі, наш творець, хто створив людину - Люцифер! Ми є його енергіями дуальності, ми є клітинками його тіла. Як бачите є про що знати.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Наш Творець - Господь Бог, який створив людину.

Цитата:
І шановні друзі, наш творець, хто створив людину - Люцифер!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Щоби сказати те, що сказала за Люцифера, то маю збірку інфо з різних джерел. Бог - це Всевишній, а творець людини- Люцифер. Є широка гама відео і статтей "Разговор с Люцифером" , можна послухати і пазли поскладати.
Папа вже співає гімни йому в Римі. А я догадалась, коли прочитала книгу З. Ситчина "Загублена книга Енкі". Там розказується як творилась людина ануннаками і як велась боротьба кланів Нібіру. На базі того, я зрозуміла, що Люцифер є з клану ануннаків. А потім почула в відео І. Ткаченка, що Люцифер правитель Землі. А Енкі також звався правителем землі і т. д.
Люцифер представляє серце людини, яке знаходиться у пітьмі і він страждає там. Йому треба слати любов- таке бачення було в одної з жінок. Люцифер визнає не творця, а всевишнього, напевно першотворця, як його батька .

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Зоріно, Ти про це?
Що було до ядерної війни 1780 року (відео)

Зоріна Небокрай каже:
І найголовніше забули всі. Шанувати один одного, бо ми є доповненнями. Не можемо бути всі одинакові і нехай кожний несе до кубла сайту свою гілочку, яка може стати у пригоді комусь. Від щирого серця бути корисним у спільній меті. Зараз в нас тішиться его, значущість себе, тому чубимось і ображаємось. І ще нав'язуємо свою думку іншим. Треба вже знати, що всі знання на Землі є спотворенням істини, в коливаннях . То що і кому доказуємо? Я прочитала в книзі Анастасії Нових " Сен Сей" за Гітлера, то навіть казати не хочу, щоби залишити цю тему. Почула за Наполеона, не 1812 рік, а 1876 рік, і там вже була плазмова зброя, що йшла від перчатки. Що Ісус був на землі у 1300 році, після Радомира, який був у 1054році. Вся історія на Землі- відхилення від правди. І шановні друзі, наш творець, хто створив людину - Люцифер! Ми є його енергіями дуальності, ми є клітинками його тіла. Як бачите є про що знати.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Доброго дня, друже Арсене! Подивилась відео, що подав. Є ще одне - https://www.youtube.com/watch?v=EQdOL8jNZZk - там почуєте про плазмову зброю у походах Наполеона

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

В тому, що в Україні існує корупція немає нічого дивного, незвичайного і екстраординарного!

На території Російської імперії корупція існувала з давніх часів. Просто її іменували по-різному: «мздоимство» (рос.), «взяточничество» (рос.) і т.д. В одному з російських серіалів (здається в «Гардемарины, вперёд») один з дійових осіб говорить сакраментальну фразу «Не по чину береш!» («Не по чину берёшь!»), тобто існувала певна шкала розміру хабара в залежності від посади державного чиновника і важливості вирішуваної справи.

Прихід до влади більшовиків не тільки не знищив корупцію/хабарництво, а навіть посилив як казнокрадство, так і корупцію/хабарництво. Бажаючим глибше познайомитися з даною проблемою можу порадити почитати про Всеросійську Надзвичайну Комісію (ВЧК – рос.). Навіть смертна кара не зупиняла корупціонерів/хабарників!

За радянського періоду найвищого свого стану корупція набула за правління Леоніда Брежнєва. Слід зауважити, що хабарництво процвітало на всіх рівнях радянського життя! Воно починалося з «подарунків» класному керівнику в школі, де вчився син чи дочка совка, і продовжувалося в інституті. Отримання квартири, придбання машини, місце в кооперативі, закордонне відрядження… і т.д. і т.п. І так до самого Політбюро ЦК КПРС. Корупція процвітала в ГРУ і в Міноборони. Коротше, всюди!

Розпад СРСР і становлення незалежних держав – колишніх республік сприяв розвитку корупції, оскільки "дерибанилась" колишня загальнонародна власність. В Україні можемо згадати Павла Лазаренко, якому масово «заносили» хабарі за вирішення питань по приватизації та Віктора Януковича…

Смішним виглядає «прозріння» політичних клоунів і гобітів щодо корупції в Україні сьогодні! Вони заламують руки, лементують і проклинають владу за наявність корупції і нездатність побороти корупцію! Але при цьому вони сором’язливо ховають оченята, або бурхливо обурюються, коли їм кажуть, що не Порошенко створив корупцію і олігархію в Україні, а Кравчук-Кучма-Ющенко і весь партійно-господарський актив колишньої УРСР!

Боротьбу з корупцією потрібно починати, перш за все, з Верховної Ради! Вищий законодавчий орган України повинен бути кришталево чистим! Тоді ми будемо мати потрібне законодавство і будемо очищатися далі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Не треба ні з ким боротися, Володимире!

Цитата:
Боротьбу з корупцією потрібно починати, перш за все, з Верховної Ради!

Краще забрати свою увагу від того, що нам непотрібно, щоб не живити і направити увагу на те, що хочеться і там живити, нарощувати силу. Мені колись був сон з фразою : "Не шляхом боротьби, а шляхом підняття імунітету". Зараз вона доречна.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Вибач, Зоріно, але така теорія веде до егоізму і самоізоляції людини від навколишнього світу.

Хочу нагадати, що Махатма Ганді, який сповідував теорію "непротидії Злу", в кінці життя визнав свою помилку! Але скільки шкоди вчинила його позиція і його авторитет серед народу.

Непротидія збоченцям веде до визнання одностатевих шлюбів, тобло злочину проти Традиції і Моралі.

Прикладів можна навести багато. Головне в іншому!
В одному з віршів прочитав такі слова (цитую в оригіналі): "Каждый выбирает для себя - женщину, религию, дорогу!"

У кожної людини є вибір на який шлях стати.
Я вибрав шлях Воїна!

А на сайті НО ми висловлюємо свою точку зору. Подобається вона чи не подобається це вже інша справа.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Володимир Федько каже:
А на сайті НО ми висловлюємо свою точку зору. Подобається вона чи не подобається це вже інша справа.

Тож бо й воно, а тому шкода що ти так би мовити посварився з гравцем Явсе Світ тільки через те що тобі не подобається його точка зору яку ти називаєш промосковською. Адже щоби мати таку саму позицію як і він не обов"язково бути при цьому промосковським мислителем..

Тому прикро що ми українці будучи такими різношерстними) замість того щоби попри відмінності у світобаченні об"єднували свої сильні сторони у творенні чогось позитивного, беремо та й сваримося поміж собою(

Наприклад мені не довподоби такі псевдоніми як Нік Нейми яких я називаю безглуздими) але не дивлячись на це я все одно наприклад багато у чім також чимось згідний із позицією гравця Явсе Світ, хоч при цьому чомусь себе також не вважаю промосковським...

І взагалі щось я так помітив що з моїм так би мовити поверненням на НО, то на сайті ми наче стали якісь дуже агресивними через політичну ситуацію в Україні.. Збіг обставин чи це моя тільки безглузда вигадка? О_о

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Альберте, перш ніж "посваритися" з гравцем Явсе Світ (хоча я не сварився. а просто прийняв рішення не спілкуватися...), я протягом довгого часу читав його коментарі, відповідав на викладені ним сентенції... поки, нарешті, не зрозумів, що нічого конкретного його коментарі не несуть. В них є тільки заперечення і невдоволення, яке іноді зашкалює, а іноді переходить певні кордони етики і ставлення до нашої Держави. Я також зрозумів, маючи величезний досвід спілкування в інтернет-просторі та участі в інформаційних війнах, що я підгодовую тролля. І, перш ніж прийняти остаточне рішення, я зайшов на сторінку Явсе Світ у Фейсбуці і уважно ознайомився з матеріалами на ній. Чесно скажу, що мені сподобалася його фотографія. Інтелігентний чоловік у європейському костюмі з бейсбольною бітою... Гарна рідня і чудова оселя. Також видно, що людина не з бідної сім'ї.

Але постійний негатив, не бачення і не усвідомлення того, що за декілька років неможливо позбутися тягара, що наслоївся за декілька сотень років...

Тому я прийняв рішення припинити спілкування !
Це, до речі, право кожного гравця вирішувати: з ким спілкуватися. а з ким ні. Хочу сказати, що за 1000 днів на НО це єдиний випадок, коли я оголосив про припинення своїх стосунків з гравцем нашого кола!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Угу:
"А коли твій брат завинить супроти тебе, піди й докори йому віч-на-віч.
Коли послухає тебе, ти придбав брата твого. Коли ж він не послухає тебе, візьми з собою ще одного або двох, щоб усяка справа вирішувалася на слово двох або трьох свідків.
І коли він не схоче слухати їх, скажи Церкві;
коли ж не схоче слухати й Церкви, нехай буде для тебе як поганин і митар"
(Мт. 18, 15-17)."

101. АВТОРИТЕТ НОВОЇ ГРОМАДИ
"Коли брат твій завинить супроти тебе, піди й докори йому віч-на-віч. Коли послухає тебе, ти придбав брата твого. Коли не послухає тебе, візьми з собою ще одного або двох, щоб усяка справа полагоджувалась за словом двох або трьох свідків. І коли він не схоче слухати їх, скажи громаді; коли ж не схоче слухати громади, хай буде для тебе як поганин. Істинно кажу вам: де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Привіт, друже Альберте! Скільки зим промайнуло... Ти молодець, як завжди. Ось побачила підпис твій " Віра - псує знання!" і захотілось висловитись.
Я би сказала, що це дві руки, які можуть мати різні напрямки, але разом вони є сила.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Для мене, Володимире, его і самоізоляція- це різні речі.

Цитата:
... але така теорія веде до егоізму і самоізоляції людини від навколишнього світу.

По відчуттях можна зрозуміти ці властивості. Его є тоді, коли інша людина тобі противна, бо знаходиш в ній недоліки. Дехто его вважає жадібністю. Его діє як характер особистості, що визнаю тільки себе, свою правоту.
Самоізоляція - це стати жертвою. Навіть монахи мають собі подібних. Якби в ізоляції було добре, то не було би тюрми. Самоізоляція добра на кілька місяців, для пізнання себе. Та й взагалі, треба менше базікати тут, а більше проживати відчуттями такі визначення.
Відносно протидії, я згідна з тобою. Потрібна відвага для відповіді, щоби себе відстоювати.Творити своє і вміти його захистити. Хоч це не значить, що комусь нав'язувати свої погляди, бо протирічить законам Всесвіту. Якщо ми комусь на'язуємо своє, то так само нам хтось буде нав'язувати своє. Зрозуміти тонку грань.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Щодо "нав'язування поглядів"...

Нав'язувати погляди, це коли я буду вимагати, щоб мій блог обов'язково прочитали.

Висловлювати погляди, це коли я публікую свій блог, а гравець сам для себе вирішує: читати чи не читати.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Народ, який не бореться за свою свободу і своє гідне майбутнє, не має права на існування, оскільки він зрадив пам'ять про своїх Героїв. А зрадникам немає сенсу жити на цій землі!

(Моя думка, висловлена на Фейсбуці 1 листопада 2015 р.)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Шановний Володимире, ти розсадник вірусу старих програм. Якісь високопарні слова 1945 року чи ленінський патріотизм. Може пора приймати нове?

Цитата:
Народ, який не бореться за свою свободу і своє гідне майбутнє, не має права на існування, оскільки він зрадив пам'ять про своїх Героїв. А зрадникам немає сенсу жити на цій землі!

Стань героєм сам і не каламуть воду. Тут вчимось іншому, а не "дам в морду".

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Зоріно, ці слова я написав в розпал війни Росії проти України, коли добробати разом із ЗСУ на фронті захищали Україну, а волонтери (в тому числі і я) збирали уніформу і спорядження, продукти харчування і багато інших потрібних речей для фронту.

Тому твій "гумор" про "1945-й", а тим більше про "ленінський патріотизм" абсолютно недоречний!

Цитата:
Шановний Володимире, ти розсадник вірусу старих програм. Якісь високопарні слова 1945 року чи ленінський патріотизм. Може пора приймати нове?

Цитата:
Стань героєм сам і не каламуть воду. Тут вчимось іншому, а не "дам в морду".

Мені достатньо того, що в складний для України час я не залишився у кущах, а долучився до справи оборони України і в тому, що ми перемогли є хоча і дуже-дуже маленька, але часточка і моєї участі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Взяли з гоголівського "Ревізора":

https://mostitsky_universal.academic.ru/3552/%D0%9D%D0%B5_%D0%BF%D0%BE_%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%83_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%88%D1%8C%21

Володимир Федько каже:
В тому, що в Україні існує
корупція немає нічого дивного, незвичайного і екстраординарного!
На території Російської імперії корупція існувала з давніх часів. Просто її іменували по-різному: «мздоимство» (рос.), «взяточничество» (рос.) і т.д. В одному з російських серіалів (здається в «Гардемарины, вперёд») один з дійових осіб говорить сакраментальну фразу «Не по чину береш!» («Не по чину берёшь!»), тобто існувала певна шкала розміру хабара в залежності від посади державного чиновника і важливості вирішуваної справи.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

Так. Дякую Зірко за першоджерело!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Корупція це також інструмент для пограбування слабких "демократичних" країн наднаціональною мафією...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Андрій Солтівский.

Пункт5: "Багато проблем в країні не вирішується через неефективну роботу нашого законодавчого органу – ВР. Але ж це саме ми роками обирали у ВР прихильників ворога (опоблок), популістів-наперсточників (Батьківщина, РПЛ, Самопоміч), ворожу агентуру (Найєми, Грішини, Зіміни), вічних революціонерів, здатних лише руйнувати, чи співаків та відеооператорів, нездатних до законодавчої роботи. Звичайно ж, Парламент такого складу є неефективним, потрібні закони блокуються."
І для цього тре так багато писати?
Що тут не зрозумілого? Непростим людям тим більше.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Володимир Федько.

Те що,
"саме ми роками обирали у ВР прихильників ворога (опоблок), популістів-наперсточників (Батьківщина, РПЛ, Самопоміч), ворожу агентуру (Найєми, Грішини, Зіміни), вічних революціонерів, здатних лише руйнувати, чи співаків та відеооператорів, нездатних до законодавчої роботи",
і саме МИ продовжуємо так само вибирати, говорить про те, що писати потрібно!

Про це свідчать і кандидатури нових висуванців на посаду Президента: співак (Вакарчук), початковий підприємець і початковий керівник (Терещенко) і т. п.

Цитата:
І для цього тре так багато писати?
Що тут не зрозумілого? Непростим людям тим більше.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Із власних розмов з "простими людьми" (ПЛ) я переконався в тому, що вони не задаються трьома питаннями:
- які матеріальні втрати Україна понесла внаслідок анексії Криму і окупації частини Донецької і Луганської областей;
- які матеріальні втрати Україна несе щоденно у війні Росії проти України;
- як поповнювати бюджет і компенсувати втрати, які Україна щоденно несе у війні.

Якщо подивитися на ціни в супермаркетах і погуляти по них, спостерігаючи за покупцями, то ви не зробите висновку, що люди в Києві зубожіють! Студентами забиті Мак-Доналдси і замовлення сягають від 50 до 200 гривень на особу.

І таких прикладів можна навести багато!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

На мою думку, сьогодні життя аріянина повинно базуватися на трьох складових:
- Національний Солідаризм;
- АріоХрестиянство;
- програма "П'ять вигод".

P.S.
Я нікого не вчу і не повчаю; не виховую і не перевиховую; нічого не нав'язую і не навіюю, а викладаю свою точку зору, реалізуючи право на свободу слова, закріплене у "Загальній Декларації прав людини", Конституції України та Першій поправці до Конституції США (Білль про права).

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Ну і привіт, Воїне Світла. Висловилися, щоби порозумітися. А зараз можна і подивитися навколо себе .
Як називається ця стаття, де ми розвели полеміку? - Назва статті "Полеміка з простими людьми".
То хто керує нашою полемікою? - Інформація, якою ми наповнилися.
Чи корисно було нам вступити у протиріччя один з іншим? - Не знаю.
Чи задоволені ми від полеміки? - Ні.
Чи збагатила нас полеміка? - Ні, бо розпорошили увагу на протидію з собі подібними. Замість іти вперед, ми бовталися у виправдовуваннях себе. По частинках лікуємо себе, індивідуально. Щоб стала золотою країна, то треба стати золотим кожному і прийняти середовище інших.
А що нас єднає? - Любов до України. Значить треба поставити мету, яка є благом для землі. Оскільки країна- це багато всяких і всіх, то під такою ношею можна зігнутись, і вирішувати глобально ( за всіх) важко. А ось подетально, (крок за крок, один за одним,) ми в змозі отримати глобальний результат.
Очевидний приклад: яка стаття- такий і наслідок .
То скільки ще треба , щоби зрозуміти щось?

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.

Стаття пізнавальна і корисна! Це раз.
По-друге, в протиріччя ми, вірніше наші діди, вступили ще у буремні дні 1917-го - 1920-го років. Коли одні пішли за більшовиками, інші залишилися на традиційних позиціях і бажали будувати Українську Державу, а частина оголосила про свій "нейтралітет", спостерігаючи, чим все закінчиться. Закінчилося дуже погано! Великим Терором, ГУЛАГом і Голодомором!

У 1941 повторилася аналогічна картина. Частина воювала за Сталіна; частина воювала за Україну разом з Вермахтом; частина воювала і проти Сталіна, і проти Гітлера; а частина вичікувала, а чим все скінчиться. Скінчилося поверненням радянської окупації, ГУЛАГом, Голодомором 1947-49 рр.

У 2013 в черговий раз все повторилося... І зараз, у 2018-му, ми маємо 5-й рік жорстокої війни; анексію Криму; окуповані території; "п'яту колону" (проросійську) всередині країни, підсилену сильним депутатським угрупуванням у ВРУ; частину населення, для якої "моя хата скраю"...

Проповідувати всепрощення і "любов до ближнього", який прийшов на мою землю грабувати, гвалтувати і вбивати, я вважаю злочином перед Богом і Нацією. Відсиджуватися в кущах та ізолюватися від дійсності, мотивуючи це "пошуками вищих світів" я теж вважаю недостойним для Арійця.

Повторюся:
кожен вибирає по собі: жінку, релігію, шлях!

Колись Кость Кінчев, лідер рок-групи "Аліса" сказав:
"Найди свой путь,
Или выбери с кем.
А я не червонец,
Чтобы нравиться всем!"
(Оригінал, російською.)

На нашому сайті кожен гравець може вибрати те, що найбільше відповідає його душі, його внутрішньому світу. Кожен гравець може вільно писати про те, що найбільше відповідає його душі, його внутрішньому світу. І кожен гравець має право не читати те, що йому не потрібно. Обмежень і примусу тут немає. Окрім одного: не розповсюджувати матеріалів антиукраїнського змісту і антиукраїнського духу!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!