Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Цей овоч відновлює зір

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Дослідники визначили корисний продукт, споживання якого сприятливо позначається на наших очах, і допомагає поліпшити зір.

Ключ до хорошого зору знайдено, введіть в свій щоденний раціон брокколі! Цей цінний овоч містить з'єднання - індол-3-карбінол, що здатний очищати клітини нашого організму від токсинів. Це відбувається завдяки активації білків арилуглеводородного рецептора, а це, в свою чергу, забезпечує хімічну детоксикацію сітківки ока.

Поступово, в силу віку рецептори знижуються, паралельно знижується чіткість зору і здоров'я очей, що може призвести до погіршення зору, розвитку специфічних захворювань і навіть сліпоти.

На жаль, щоб скористатися перевагою важливого з'єднання індол-3-карбінол, необхідно з'їсти дуже велику порцію брокколі. Тому група вчених з Каліфорнії вирішила добути цілющі молекули, які будуть використовуватися для профілактики зорової функції і для здоров'я наших очей.

У ході експерименту було отримано сполуку, яка відповідає властивостям індол-3-карбінол, але має більш потужний хімічний склад.

Крім того, що броколі є незамінним овочем для здоров'я наших очей, американські вчені називають ще ряд причин, по яких варто ввести брокколі в свій раціон.

Наші інтереси: 

Користь у природних речах.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Споживаю свіжу капусту броколі щодня. Але не тому, що вона відновлює зір, а тому, що смачна. Після цієї статті вона стала ще смачнішою :)

Все, що робиться з власної волі, – добро!