Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

США запровадили мита на товари з Китаю вартістю 16 млрд доларів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

США запровадили 25-відсоткові мита на імпорт товарів з Китаю вартістю 16 мільярдів доларів. Раніше анонсовані Вашингтоном заходи набули чинності 23 серпня. У Пекіні заявили, що їхня відповідь буде дзеркальною.

6 липня набули чинності імпортні мита на низку товарів, що експортуються в США з Китаю. 25-відсотковим митом обкладаються промислові товари – від сільськогосподарських плугів до напівпровідників і комплектуючих виробів, які використовуються в літакобудуванні – на загальну суму 34 мільярди доларів.

Ці заходи, за словами президента Трампа, викликані відмовою Пекіна відкрити китайські ринки для американських товарів і необхідністю захистити американські високотехнологічні компанії, від яких як умову виходу на китайський ринок вимагають передачі ключових технологій китайським компаніям.

34 мільярди доларів – це менше від одного відсотка загального обсягу щорічного китайського експорту в США. Однак експерти попереджали, що відповідні заходи Китаю спровокують введення нових американських мит, що може привести до широкомасштабної торгової війни між країнами з найбільшою в світі економікою, що в свою чергу обернеться відчутними негативними наслідками для світової економіки.

В останні місяці США також запровадили підвищені мита на імпортну сталь і алюміній з Китаю й інших країн, включаючи ЄС і Росію.

Пекін критикував рішення США підвищувати тарифи й називав це порушенням правил Світової організації торгівлі. У Китаї зазначали, що вирішуватимуть цю проблему в правовій площині.

Наші інтереси: 

Торгівля робить геополітику. США за чесну торгівлю. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи