Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
75

ДП Антонов і швейцарська AIR-ION Technologies SA випускатимуть безпілотники

Важливість: 
3

Державне підприємство Антонов і швейцарська компанія AIR-ION Technologies SA в ході авіасалону у Фарнборо підписали меморандум про налагодження партнерства в розробці, випробуваннях, сертифікації і виготовленні гібридних і електричних безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Про це повідомила прес-служба українського авіавиробника.

Зазначається, що літальні апарати будуть вироблятися на базі модульної уніфікованої багатофункціональної платформи розробки компанії AIR-ION Technologies SA для виконання різних цивільних і військових завдань.

Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів БПЛА з максимальною злітною масою 1500 кг і крейсерською швидкістю 185 км/год.

"ДП Антонов буде брати участь в розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні зразків для дослідів, проведенні їхніх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП Антонов планується налагодити лінію із серійного виробництва БПЛА", - йдеться в повідомленні.

 

 

В найближчі п'ять років ДП ​​Антонов за сприятливого сценарію сподівається випустити щонайменше п'ять-вісім літаків, в ідеалі - десять.

Наші інтереси: 

Україна має високий потенціал авіабудування.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Гарний проект!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.

П'ять літаків за 5років - зовсім мало

Зображення користувача Оксана Колосовська.

А 10?
Орієнтуємось же на ідеал.