Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Start2u: Український стартап для спрощення життя малим підприємцям

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Чи не щодня на просторах мережі можна натрапити на історії успіху тієї чи іншої бізнес-ідеї, що починалася практично з нуля і досягла «вершин» завдяки наполегливій праці та креативності її засновників. Але більшість молодих підприємців лякає перспектива потонути у технічній роботі з забезпечення існування їхнього бізнесу, що провокує перехід його у тінь та, як результат, породжує нові страхи перед штрафами та іншими покараннями з боку державних органів.

Саме тому у Львові з’явивився новий проект, покликаний усунути страхи і ризики малих підприємців у їхніх починаннях, перебравши на себе технічні функції ведення підприємництва в Україні.

«Start2u» - це персональні бухгалтер, юрист та фінансист, які у тісній напрацьованій взаємодії дбають про кожний гвинтик бізнес-машини малого бізнесмена, дозволяючи йому при цьому зосереджувати свою увагу на дійсно важливому для нього і не переживати про невчасно подану звітність, приведення у відповідність до мінливого законодавства внутрішньої документації чи вплив ринку фінансових послуг на його працю.

Залежно від розміру малого підприємства сервіс пропонує три пакети послуг різної вартості: «На старт», «Увага» і «Руш», які включають у себе по три блоки вирішуваних питань із категорій «Бухгалтер», «Юрист» та «Фінансист».

Наприклад, пакет послуг «На старт» підійде тим, чиї проекти ще перебувають у зародку чи на початковій стадії існування та, відповідно, працюють поки без найманих працівників. А пакет послуг «Руш» - вже для більш освоєних у бізнесі, чий дохід на місяць складає 50-100 тис. грн на місяць та забезпечує заробітною платою до 5 осіб.

То які саме питання вирішують бухгалтери, юристи та фінансисти «Start2u»?

Це державна реєстрація бізнесу, складення стартових документів для роботи підприємця та іншої внутрішньої документації, юридичний супровід будь-яких інших бізнесових питань, в тому числі договірної роботи та правнича допомога під час перевірок державними органами (юридичний блок).

Бухгалтерський блок включає в себе формування та подачу фінансової та статистичної звітності, консультації з питань поточної діяльності, опрацювання первинної документації, нарахування заробітної плати та податків.

Неординарним в плані консультування є фінансовий блок, який не варто плутати з бухгалтерським. Він пропонує допомогу у залученні фінансування з зовнішніх джерел, консультування щодо бізнес-планів та презентацій проектів, участь у переговорах з метою залучення фінансування та допомогу у пошуку інвесторів.

Що важливо, працює сервіс 24/7, тож інтереси підприємців завжди залишаються у безпеці.

Станом на сьогодні «Start2u» зорієнтований на малих підприємців, що здійснюють свою діяльність у вигляді фізичних осіб-підприємців, адже саме вони, вважають засновники проекту, творять левову частку малого бізнесу в Україні, саме вони потребують найбільшої підтримки та просвітництва у складних реаліях ведення підприємництва в державі.

Завдяки «Start2u» та делегуванню йому технічної сторони підприємництва бізнесмен матиме змогу спрямувати свій хист та енергію у першочергове для нього русло - зростання та розвиток свого дітища.

Більше про проект можна дізнатися з його офіційної сторінки http://start2u.in.ua/, а також із Facebook https://www.facebook.com/Start2you/

Наші інтереси: 

Малий та середній бізнес рухає економіку. Допомога підприємцю на початку – важливий крок у становленні бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Чи багато гравців-акціонерів НО скористались оцим?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!