Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Головним спонсором московської агресивності є Німеччина, - Дональд Трамп

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Трамп заявив, що Німеччина спонсорує РФ, купуючи у неї нафту і газ при все виразнішій наявності альтернативи. Виручені від вуглеводнів гроші РФ все більше вкладає в наступальний сегмент своїх збройних сил, що веде до ескалації агресивних амбіцій.

Зокрема, Путін і його близьке оточення вже кілька років дозволяють собі загрози військового нападу на країни Європи і НАТО. У підсумку, гроші від сумнівних угод з РФ йдуть в кишені німецьких бізнесменів і чиновників, а загроза все більше нависає над усією Європою.

Щоб остудити запал путінської агресії, США змушені перекидати на континент все більше своїх сухопутних військ і авіації. В результаті нездорова любов до путінських грошей додатковим тягарем лягає на США.

Нещодавно стало відомо, що недавній скандал навколо поставок турбін Сіменс в Крим мав своєрідне продовження. На публіку було показано, що компанія обурена непорядністю партнерів і готова згорнути будь-яку співпрацю, навіть позов до суду був поданий. І ось на минулому тижні той же Сіменс підписав новий контракт на поставку трьох турбін в РФ.

Просто цікаво, а як там справа в суді? Або може в Німеччині два Сіменса? Завзятість німецьких бізнесменів як з турбінами, так і з Північним потоком-2 наштовхує на думку про те, що, можливо, вони вже не зовсім німецькі бізнесмени або зовсім не німецькі?

В американській спеціальній пресі все частіше можна прочитати матеріали з назвою на кшталт «Смерть Люфтваффе». Загалом, зараз відбувається перехід ВПС багатьох американських союзників на літаки 5 покоління.

Італія, Великобританія, Норвегія, Ізраїль і Японія вже отримують Ф-35 і перебудовують свої ВПС навколо можливостей цих машин. Хтось готується до переходу, хтось проводить модернізацію існуючого парку літаків для того, щоб ті інтегрувалися з новими літаками союзників в бойових умовах, навіть не маючи власних літаків 5 покоління.

Німеччина виглядає на цьому тлі просто дивно. Мало того, що саме керівництво країни, всупереч наполегливим сигналам військових, ігнорує цю тенденцію, а й існуючі ВПС досить швидко деградують.

На думку американських авіаційних експертів, 128 Eurofighter Typhoon Люфтваффе не придатні для бойового застосування. Мало того, повністю справних і готових саме до бою літаків - близько 10. Причому, мова йде не тільки про загальний технічний стан стрімко старіючих машин, які виводить з експлуатації навіть Австрія до 2020 року, але й про дефекти ключових бортових систем.

Так, за даними видання Spiegel, вкрай невдалою виявилася система попередження про ракетну атаку. Датчики системи знаходяться на крилах літака і близько півроку тому виявилося, що практично на всіх машинах вони не діють. Треба зауважити, що наявність таких систем - стандартна для всієї авіації НАТО, що відразу виключає німецькі літаки з будь-яких можливих бойових операцій в зоні протидії ППО або ВПС противника.

Грубо кажучи, в разі конфлікту з РФ, вони не приносять користі. Але найцікавішим виявилося те, що дефект дуже важко усунути. Мова йде про те, що проблема виникає в системі охолодження пристрою і в принципі, її можна усунути, але німецький виробник змінив власника і припинив випуск і обслуговування подібних комплексів. Це означає, що треба модернізувати всі літаки і це при тому, що наближається термін їх списання.

Тобто, всередині самої Німеччини втрачено контроль за виробництвом критичних компонентів для бойової техніки, що призводить до стрімкої деградації бойової авіації, а перспектив заміни Тайфунів на щось нове - не передбачається. Зате в Берліні марять створенням європейської єдиної армії або подібними прожектами.

Це і ряд подібних моментів і дають підставу Трампу так різко ставити питання саме перед Німеччиною, бо саме вона демонструє повну втрату адекватності в ключових питаннях оборони НАТО.
 

Джерело

Наші інтереси: 

Корупція пронизала Європу. Адекватна реакція на дії Кремля може бути тільки зі сторони США.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Шредер і Меркель зрадили Європу!

Трамп вже прямо ставить питання про зраду Німеччиною інтересів НАТО і Європи!

Наступним кроком, очевидно, будуть санкції щодо Німеччини!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Німецьких гобітів цікавить лише бізнес. Вони готові продати москалям шнурок, на якому ті їх повісять.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Миро Продум каже:
Німецьких гобітів цікавить лише бізнес. Вони готові продати москалям шнурок, на якому ті їх повісять.

Найцікавіше те, що це не вперше.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Арсен Дубовик.

А може Меркель мріє стати Катькою 3 ?!

Опубліковано Андрій Ясун 11 Липень, 2018 - 13:44 каже:
Найцікавіше те, що це не вперше.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

А що? Цікавий був би шлюб.
Уявляєте заголовки в мас-медіа:

- "Ангела Меркель і Володимир Путін вінчаються в Кремлі!"

- "Дональд Трамп поздоровив молодят посиленням санкцій проти Росії і введенням санкцій проти Німеччини".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Бард Рой.

Респект попереднім коментаторам!
Приємно відчувати таку спорідненість з власними переконаннями. І не лише - у близькій жалобі за дойчами зі сплюндрованим (як помста за Гітлера!) імунітетом.

Хай буде!