Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Економічна агресія Китаю загрожує не тільки США, але і світовій економіці в цілому, – Білий дім

Білий дім звинуватив Китай у веденні політики "економічної агресії", яка загрожує Сполученим Штатам та усьому світу. Про це йдеться у доповіді Білого дому під назвою "Як економічна агресія Китаю загрожує технологіям та інтелектуальній власності Сполучених Штатів і всього світу", повідомляє Bloomberg.

Критична доповідь звинувачує Пекін у захопленні інтелектуальної власності та проведенні деструктивної промислової політики. У Білому домі стверджують, що вражаючий економічний ріст Китаю "був досягнений в значній мірі за рахунок агресивних дій, політики і практики, які виходять за рамки глобальних норм і правил".

"З огляду на розмір економіки Китаю і масштаби його політики, яка спотворює ринок, економічна агресія Китаю тепер загрожує не тільки економіці США, але і світовій економіці в цілому", - йдеться у 35-сторінковому документі.

Минулого тижня Трамп оприлюднив плани щодо запровадження раніше оголошених тарифів на китайські товари на суму 50 млрд доларів.

Уряд США довгий час скаржився, що Китай отримує американську інтелектуальну власність та технології ненормативними шляхами і у доповіді Білого дому наводяться такі приклади, у тому числі йдеться про хакерські атаки, фізичне викрадення комерційної таємниці та ухилення від законів про експортний контроль.

"Фізичні крадіжки за допомогою економічного шпигунства з боку компаній-інсайдерів або інших осіб, які мають доступ до комерційної таємниці та конфіденційної ділової інформації, надають Китаю значні ресурси для заволодіння технологій та інтелектуальної власності США", - йдеться в доповіді Білого дому.

У доповіді Китай також звинувачується в тому, що він відкрито захищає вітчизняні галузі від конкуренції та імпорту шляхом запровадження тарифів, регулювання та обмежень на іноземну власність. У доповіді також йдеться, що Китай пропонує фінансову підтримку для розширення свого експорту на зовнішні ринки.

Згідно з даними американського уряду, США минулого року імпортували товарів з Китаю на 505 мільярдів доларів, а експортували – на 130 мільярдів доларів. Це призвело до дефіциту торгового балансу в 2017 році в розмірі 376 мільярдів доларів

Наші інтереси: 

Звинувачення обґрунтовані. Китай застосовує методи недобросовісної конкуренції.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Комуністичні країни завжди крали інтелектуальну власність!

Правда у них це інтелігентно іменується, як "науково-технічна розвідка"!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Комуністичні країни завжди крали інтелектуальну власність!

Правда у них це інтелігентно іменується, як "науково-технічна розвідка"!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!