Важливість: 
5
Божественне сонце Ра: символіка внутрішнього бога в арійській традиції

Нерідко можна почути, що наші далекі предки були «сонцепоклонниками» і вважали зірку Сонце своїм богом. Невже вони були настільки примітивними, що покланялися небесному тілу? А може це ми чогось не розуміємо?  

170119bog.jpg

Люби господа, бога твого!
Люби господа, бога твого!

Насправді йдеться не про зірку Сонце, а про індивідуальну божественну сутність, присутню в душі кожної людини. В арійській традиції Сонце є лише символом внутрішнього бога – світлосяйного, святого, чарівного, надпотужного.

Саме про цього внутрішнього бога йдеться у найголовнішій заповіді аріохрестиянства: Люби господа, бога твого! Цей внутрішній бог – господь – є частинкою соборної особистості Творця Всесвіту – Бога Отця, Брахми, Сварога.

Розгляньмо кілька цитат зі згадкою про внутрішнє сонце – джерело божественного світла.

«Пізнаєш істину – ввійде тоді у кров твою сонце» (Григорій Сковорода).

Оскільки для божественного рівня властиве істинне розуміння буття, то шлях пізнання істини одночасно є шляхом пізнання бога і розкриттю себе для його благотворної дії.   

Хай сонце – прабог всіх релігій –
золотопере й життєсійне,
благословить мій дім крилатий.
Накреслю взір його неземний,
святий, арійський знак таємний,
Накреслю Свастику на хаті
і буду спати вже спокійний.
(Богдан-Ігор Антонич, 14 березня 1936)

Йдеться саме про божественне сонце. Саме воно є першопочатком для всіх релігій, адже релігія – це «відновлення зв’язку» між людським і божественним. Свастика – це символ божественного Центру, боголюдини, Ісуса Хреста.   

«Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Тож хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небесах» (Матвій 5, 14–16).

Бог є джерелом Світла, тобто божественних знань і божественної енергії. Отримуючи це Світло від свого внутрішнього сонця, арії поширюють його по планеті. Люди, які бачать це Світло на землі, прославляють небесного Бога-Творця, адже він об’єднує всіх божественних сутностей в єдине божественне ціле.  

Джерело Чистоти
Свої Тіла
Світлом Очищаю!
Інформобруд Витісняю
Розчиняю Прибираю!
Сутність Людську
До Сонця РАдо
Підіймаю!

Людська сутність – це дух, душа і плоть (триєдина система). Натомість усвідомлення особистістю ще й своєї внутрішньої божественної сутності перетворює смертну людину на безсмертну боголюдину (хреста, спаса, ельфа).

Згідно з прадавньої арійською традицією внутрішній бог називається Ра (Ар, Яр, «іскРа божа»). Це ім’я охоплює весь діапазон звуків – від вібруючого дзвінкого Р (присутнього далеко не у всіх мовах) до найпростішого А у немовлят.

У кожному з нас живе Ра. Коли він діє через нас – ми радіємо. Коли ми радіємо – в нашому духовному серці пробуджується Ра.

Радіймо, арії!

Радіймо, арії!

Wardruna - Hagal

Наші інтереси: 

Завжди пам’ятаймо про Ра - свого внутрішнього бога, частинку Творця Всесвіту.  

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка