Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Ефективність зросла в рази: штаб ООС показав новітні технології для розвідки (відео)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сьогодні на озброєнні розвідувальних підрозділів Об'єднаних сил стоїть новітнє обладнання, що дає змогу не тільки економити час, але й зменшує ризики для життя військовослужбовців. Про це інформують у штабі операції Об'єднаних сил.

"Новітнє лазерне обладнання, прилади спостереження, датчики руху, апаратура яка ефективно працює вдень і вночі, в дощ та туман – все це вже сьогодні стоїть на озброєнні розвідувальних підрозділів Об’єднаних сил. Сучасні безпілотні апарати, які розвідники називають "бджоли", дозволяють не тільки вести відеорозвідку, але й непомітно для ворога встановлювати датчики спостереження. Ці прилади дозволяють бачити рух ворожої техніки, проходи диверсійних груп, помічати замасковані вогневі точки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, нова техніка кардинально змінює роботу військових - десятихвилинний політ сучасного дрона заміняє вихід розвідувальної групи, що зазвичай триває одну-дві доби. Таким чином, нові технології не тільки економлять життєво важливий час, але й зменшують ризики для життя військовослужбовців та дозволяють випереджувати противника на декілька кроків.

Розвідники, що виконують завдання на передньому краї, переконують - ефективність та оперативність їх роботи збільшилася в рази, зазначає штаб ООС.

 

 

Наші інтереси: 

Міцна армія - сильна держава.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Українська армія стає найпотужнішою армією в Європі, яка хоча ще і не озброєна найсучаснішою зброєю, але яка має реальний бойовий досвід у протистоянні російській агресії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!