Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
284

Китай об'єднується з Росією проти Америки

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Новий міністр оборони Китаю Вей Фенхе під час свого візиту до Москви заявив, що Китай готовий підтримати Росію у протистоянні із  США.

«По-перше, в якості нового міністра оборони Китаю я здійснюю візит саме до Росії, щоб показати світу високий рівень розвитку наших двосторонніх відносин і тверду рішучість наших збройних сил зміцнювати стратегічну взаємодію», - наводить слова Вей Фенхе на зустрічі зі своїм російським колегою Сергієм Шойгу державне агентство ТАСС .

«По-друге, щоб підтримати російську сторону в організації Московської конференції з міжнародної безпеки. Китайська сторона приїхала, щоб американцям дати знати про тісні зв'язки Збройних сил Китаю і Росії, особливо в цій ситуації. Ми приїхали, щоб підтримати вас», - заявив Вей Фенхе. «І на міжнародних майданчиках китайська сторона готова з російською стороною висловити нашу загальну заклопотаність і єдину позицію з важливої міжнародної проблематики», - додав він.

Вей Фенхе відвідує сьому конференцію з міжнародної безпеки в Москві на чолі китайської делегації за участю високопоставлених військових. В інтерв'ю російській пресі він підкреслив, що його поїздка узгоджена особисто з головою КНР Сі Цзіньпіном.

Цього року конференція з безпеки, яка проводиться під егідою російського Міністерства оборони, присвячена перемозі над тероризмом в Сирії. Російська сторона пообіцяла поділитися досвідом боротьби з ІДІЛ. Крім того, Міністерство оборони представить свою оцінку подальшого розвитку ситуації в Близькосхідному регіоні, включаючи питання постконфліктного відновлення.

Відзначається, що до порядку денного конференції включено питання безпеки в Європі, Азії, Африці і Латинській Америці. Спеціальна сесія буде присвячена обговоренню феномена «м'якої сили» як інструменту вирішення військово-політичних завдань.

Наші інтереси: 

Союз РФ-КНР становить загрозу Україні.

Коментарі

Зображення користувача Бор Крутивус.

Ох вже цей континентальний блок.)

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.