Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Китай об'єднується з Росією проти Америки

Категорія:

Новий міністр оборони Китаю Вей Фенхе під час свого візиту до Москви заявив, що Китай готовий підтримати Росію у протистоянні із  США.

«По-перше, в якості нового міністра оборони Китаю я здійснюю візит саме до Росії, щоб показати світу високий рівень розвитку наших двосторонніх відносин і тверду рішучість наших збройних сил зміцнювати стратегічну взаємодію», - наводить слова Вей Фенхе на зустрічі зі своїм російським колегою Сергієм Шойгу державне агентство ТАСС .

«По-друге, щоб підтримати російську сторону в організації Московської конференції з міжнародної безпеки. Китайська сторона приїхала, щоб американцям дати знати про тісні зв'язки Збройних сил Китаю і Росії, особливо в цій ситуації. Ми приїхали, щоб підтримати вас», - заявив Вей Фенхе. «І на міжнародних майданчиках китайська сторона готова з російською стороною висловити нашу загальну заклопотаність і єдину позицію з важливої міжнародної проблематики», - додав він.

Вей Фенхе відвідує сьому конференцію з міжнародної безпеки в Москві на чолі китайської делегації за участю високопоставлених військових. В інтерв'ю російській пресі він підкреслив, що його поїздка узгоджена особисто з головою КНР Сі Цзіньпіном.

Цього року конференція з безпеки, яка проводиться під егідою російського Міністерства оборони, присвячена перемозі над тероризмом в Сирії. Російська сторона пообіцяла поділитися досвідом боротьби з ІДІЛ. Крім того, Міністерство оборони представить свою оцінку подальшого розвитку ситуації в Близькосхідному регіоні, включаючи питання постконфліктного відновлення.

Відзначається, що до порядку денного конференції включено питання безпеки в Європі, Азії, Африці і Латинській Америці. Спеціальна сесія буде присвячена обговоренню феномена «м'якої сили» як інструменту вирішення військово-політичних завдань.

Наші інтереси: 

Союз РФ-КНР становить загрозу Україні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Ох вже цей континентальний блок.)

Коментарі

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Ох вже цей континентальний блок.)