Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 18

"Ретельна підготовка - запорука успіху у будь-якій роботі", – Брайан Трейсі

Один із найкращих способів перемогти прокрастинацію, встигнути більше зробити за менший час — це ще до початку роботи мати під рукою все, що може знадобитись. Коли ви повністю готові, ви наче зведений пістолет або лучник, який натяг тятиву й підготував стрілу.

Це все одно що готувати інгредієнти для приготування великої і смачної страви під назвою "робота". Ви розставляєте всі інгредієнти перед собою на столі, а потім крок за кроком починаєте по одному додавати складники до страви.

Для початку приберіть свій стіл чи робоче місце, щоб перед вами лежало тільки одне завдання. Якщо є така необхідність, поставте все на підлогу чи стіл позаду вас. Зберіть необхідну інформацію, звіти, подробиці, документи й робочі матеріали, які можуть вам знадобитись для завершення роботи. Тримайте їх під рукою, аби, не встаючи й не рухаючись забагато, їх дістати.

Переконайтесь, що маєте всі матеріали, диски, коди доступу, електронні адреси та будь-що інше, необхідне для початку роботи, продовження й успішного її завершення.
Облаштуйте робоче місце так, щоб вам було зручно, щоб це виглядало привабливо і сприяло роботі протягом довгого часу.

Особливо впевніться, що стілець ваш зручний, надійно підтримує спину та дозволяє ногам стояти на підлозі.

СТВОРІТЬ ЗРУЧНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ

Найбільш продуктивні люди відводять час на те, щоб створити робочу зону, де їм приємно перебувати. Що чистішим і затишнішим буде ваше робоче місце перед початком роботи, то легше вам буде почати й продовжувати.

Хорошою технікою для перемоги над прокрастинацією  є приготування всього, що вам потрібне для роботи, заздалегідь. Коли все розкладено ретельно й охайно, вам більше захочеться братися за роботу.

ПОЧИНАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ

Дивовижно, скільки книжок так і не написано, скільки ступенів не отримано, виконання скількох доленосних завдань не розпочато лише через те, що люди не спромоглися вчасно зробити перший крок.

Лос-Анджелес приваблює з усієї Америки тих, хто мріє написати успішний сценарій і вигідно продати його одній зі студій. Вони переїжджають до Лос-Анджелеса і роками працюють на низькокваліфікованих роботах, мріючи написати й продати заповітний сценарій.

Якось газета Los Angeles Times відправила свого кореспондента на бульвар Вілшир узяти інтерв’ю в перехожого: «Як ваш сценарій, просувається?» Троє з чотирьох відповіли: «Майже завершений».

Сумно, але оте «майже завершений», імовірно, означало «ще й не починав». Не дозвольте такому трапитись із вами.

ПРЯМУЙТЕ ДО СВОЄЇ МРІЇ

Коли ви закінчили всі приготування, важливо розпочати роботу на шляху до вашої мети. Розпочніть. Зробіть перший крок, будь-який.

Моє правило звучить так: виконайте 80 % правильно, потім коригуйте. Піднімайте прапор і дивіться, чи хтось відсалютує. Не очікуйте ідеального результату за перший раз, навіть за кілька перших разів. Будьте готові зазнавати невдач знову й знову, перш ніж зробите все як слід.

Найбільшими нашими ворогами на шляху до успіху є не відсутність умінь чи можливостей, а саме страх невдачі й відмови, а також сумніви, які вони породжують. Єдиним способом перебороти власний страх є «зробити те, чого боїтесь», і, за словами Емерсона, «будьте певні — страх помре».

Не має значення рівень ваших можливостей — потенціал у вас завжди більший, ніж ви можете розвинути за все життя.
Джеймс Т. Мак-Кей

Вейн Грецкі, знаний хокеїст, одного разу сказав: «Серед кидків, які ви не зробили, 100 % будуть невлучними». Коли ви скінчили приготування, майте сміливість виконати першу дію, а далі піде.

Набратися необхідної вам сміливості — це значить діяти так, ніби вже маєте сміливість і чините відповідно.

ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК

Коли ви сидите, а потрібні матеріали лежать просто перед вами і ви готові розпочати, виберіть позу високої продуктивності. Вирівняйте спину, нахиліться вперед, не спирайтесь на стілець. Тримайте себе так, ніби ви вже ефективна, продуктивна й активна особистість. Тоді беріться до першого пункту, скажіть: «До роботи!» — і починайте. І, розпочавши, не спиняйтесь, доки не закінчите роботу.

Домашнє завдання:

1. Добре погляньте на свій стіл або кабінет удома й на роботі. Запитайте себе: «Що за людина працює в такому середовищі?» Що чистішим і акуратнішим буде ваш робочий простір, то позитивніше, продуктивніше та впевненіше ви почуватиметесь.

2. Сьогодні ж прийміть рішення прибрати на столі та в кабінеті для того, аби почуватись ефективною, активною людиною, готовою ставати до роботи.

 

Викладено за мотивами книги Брайана Трейсі "Зроби це зараз. 21 спосіб зробити більше за менший час".

Попередня стаття: "Закон трьох" – лише три завдання становлять більшу частину цінності для бізнесу чи організації

Продовження читайте: Очі бояться, а руки роблять: годі думати про складне завдання, зосередьтесь на єдиній дії

Наші інтереси: 

Що впорядкованіщим буде ваш робочий простір, то позитивніше, продуктивніше та впевненіше ви почуватиметесь і працюватимете.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Цей чоловік справді експерт і добре знає, що говорить!

До речі, автор цитує Ральфа Емерсона - аріянського священика, духовного батька американської нації.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Цей чоловік справді експерт і добре знає, що говорить!

До речі, автор цитує Ральфа Емерсона - аріянського священика, духовного батька американської нації.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!