Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Страх стати білим

Етнічні африканці та латиноамериканці бояться, що пластична операція зробить їх подібними на білих, а не просто виправить косметичні дефекти, повідомляє газета Medical Post. Про це у своєму докладі повідомив доктор Джуліус Фью, який виступив на з’їзді Американського співтовариства пластичної хірургії.
Фью зробив дослідження, в якому розглядалися культурні аспекти пластичної хірургії. На думку лікаря, представники національних меншин почали звертатися до хірургів після численних реаліті-шоу, герої яких піддавалися пластичним операціям. Також останнім часом збільшилася кількість молодих пацієнтів, що хочуть бути подібними на своїх кумирів.

На думку Фью, багато хто з пацієнтів недооцінює ризик, пов’язаний з операцією та не розуміє, що результат може не виправдати їхніх очікувань. З цих причин в операціях відмовляють приблизно 30% тих, що за ними звернулися.

На операційний стіл також не потрапляють люди, які страждають на ожиріння. Фью вважає, що корекцію фігури можна робити лише в тому випадку, коли після операції пацієнт виконує фізичні вправи та дотримується дієти. (МедНовости.ру)
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи