Важливість: 
5
Постіндустріальну еліту формують лідери з магічними якостями

Головна функція керівника – концентрація енергії демосу і та її ефективний перерозподіл між членами спільноти заради спільного блага, спроможність притягувати удачу і відштовхувати неприємності.

171002-haryzma.jpg

Харизма
Харизма

У протистоянні з вільним світом головним аргументом Континентального блоку є ядерна зброя і підривні операції гібридної війни, включаючи нахабний обман (хуцпу), психологічний і фізичний терор. В результаті стирається межа між війною і миром. Людство рухається до такого стану, коли «гібридний мир» і «гібридна війна» – це те ж саме. Світ стає дедалі складнішим, заплутанішим і небезпечнішим, а життя людини чимраз більше визначається такими чинниками як «удача» і «щасливий випадок». Відтак головною якістю керівників стає вміння притягувати удачу і відштовхувати неприємності.

У термінах арійської метафізики йдеться про спроможність лідерів демосів підніматися у простір позитивних подій і підтягувати за собою свою спільноту. Яким чином це здійснюватиметься – не важливо: у кожного демосу можуть бути свої методи і ноу-хау. Важливо те, яким буде кінцевий результат, а саме – постійне піднесення спільноти у простір процвітання і безпеки. Саме ці два показники – процвітання (концентрація позитивних подій) і безпека (уникнення негативних подій) – визначатимуть успішність як окремих лідерів, так і демосів у цілому.

У прадавній традиції божественна сила, яка підносить у простір позитивних подій, позначалася словами «хварно» (Авеста) і «харизма» – милість, божественний дар, благодать. Близьким до них є євангельське поняття «світло». Завдяки «світлу» формується сонячний егрегор, який піднімає колективний «аеростат» у Простір волі – простір подій, в якому людина і спільнота знаходять щастя, мудрість, могутність, багатство.

Що більше у спільноті світла, то вона успішніша. Оскільки всі члени демосу перебувають на спільному «аеростаті», то успіх всієї спільноти залежить від успіху кожного. Звідси арійська солідарність – взаємна підтримка у просуванні вгору і взаємна вимогливість для недопущення падіння вниз.

Надзвичайно важлива роль лідера спільноти. Він концентрує у собі енергію демосу і перерозподіляє її між його членами заради досягнення визначеної мети.

Демосократія передбачає легке висування лідерів, спроможних створювати «вертикальну тягу», і так само легке їх переобрання. Критерієм правильного обрання є поступове поліпшення життя членів спільноти, що виражається у цілком конкретних речах:

  • поліпшення фізичного здоров’я
  • поліпшення настрою
  • поліпшення матеріального стану
  • гармонізація стосунків з оточенням
  • підвищення впевненості у майбутньому
  • посилення ясності мислення
  • підвищення інтересу до життя
  • здійснення мрій.

Важливим інструментарієм руху вгору є система правил (настанов, рекомендацій) і законів (заборон, обмежень). Кожна спільнота може формувати свою систему – на основі як власного досвіду, так і обміну досвідом з іншими спільнотами. Поступово вироблятимуться універсальні норми, спільні для всіх демосів етномережі. Культивування позитивного досвіду піднесення у Простір волі означатиме формування культурної традиції постіндустріального суспільства.     

Старшина демосу

Наші інтереси: 

Досліджуємо особливості і потенціал демосократії

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка