Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
336

Постіндустріальну еліту формують лідери з магічними якостями

Важливість: 
5

Головна функція керівника – концентрація енергії спільноти і та її ефективний перерозподіл між її членами заради спільного блага, спроможність притягувати удачу і відштовхувати неприємності.

171002-haryzma.jpg

Харизма
Харизма

Людство рухається до такого стану, коли «гібридний мир» і «гібридна війна» – це те ж саме. Світ стає дедалі складнішим, заплутанішим і небезпечнішим, а життя людини чимраз більше визначається такими чинниками як «удача» і «щасливий випадок». Відтак головною якістю керівників стає вміння притягувати удачу і відштовхувати неприємності.

У термінах арійської метафізики йдеться про спроможність лідерів громад підніматися у простір позитивних подій і підтягувати за собою свою спільноту. Яким чином це здійснюватиметься – не важливо: у кожного лідера можуть бути свої методи і ноу-хау. Важливо те, яким буде кінцевий результат, а саме – стабільне піднесення спільноти у простір процвітання і безпеки. Саме ці два показники – процвітання (концентрація позитивних подій) і безпека (уникнення негативних подій) – визначатимуть успішність як окремих лідерів, так і демосів у цілому.

У прадавній арійській традиції божественна сила, яка підносить у простір позитивних подій, позначалася словами «хварно» (Авеста) і «харизма» – милість, божественний дар, благодать. Близьким до них є євангельське поняття «світло». Завдяки «світлу» формується сонячний егрегор, який піднімає колективний «аеростат» у Простір волі – простір подій, в якому людина і спільнота знаходять щастя, мудрість, могутність, багатство.

Що більше у спільноті світла, то вона успішніша. Оскільки всі члени демосу перебувають на спільному «аеростаті», то успіх всієї спільноти залежить від успіху кожного. Звідси арійська солідарність – взаємна підтримка у просуванні вгору і взаємна вимогливість для недопущення падіння вниз.

Надзвичайно важлива роль лідера. Він концентрує у собі енергію громади і перерозподіляє її між її членами заради досягнення визначеної мети.

Демосократія передбачає легке висування лідерів, спроможних створювати «вертикальну тягу», і так само легке їх переобрання. Критерієм правильного обрання є поступове поліпшення життя членів спільноти, що виражається у цілком конкретних речах:

  • поліпшення фізичного здоров’я
  • поліпшення настрою
  • поліпшення матеріального стану
  • гармонізація стосунків з оточенням
  • підвищення впевненості у майбутньому
  • посилення ясності мислення
  • підвищення інтересу до життя
  • здійснення мрій.

Важливим інструментарієм руху вгору є система правил (настанов, рекомендацій) і законів (заборон, обмежень). Кожна спільнота може формувати свою систему – на основі як власного досвіду, так і обміну досвідом з іншими спільнотами. Поступово вироблятимуться універсальні норми, спільні для всіх демосів етномережі. Культивування позитивного досвіду піднесення у Простір волі означатиме формування культурної традиції постіндустріального суспільства.     

Старшина демосу

Наші інтереси: 

Досліджуємо особливості і потенціал демосократії

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.

Стаття-дороговказ, (а яка не надзвичайно важлива у цьому блозі?)
Цитати: "у кожного демосу можуть бути свої методи і ноу-хау. Важливо те, яким буде кінцевий результат,...
Демосократія передбачає легке висування лідерів, спроможних створювати «вертикальну тягу», і так само легке їх переобрання. Критерієм правильного обрання є..." - наша рідна Ненька Україна, щаслива РОДина і кожен, хто всіма силами прагне цього.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Продуктивність демосократичного підходу в тому, що він дозволяє народжувати лідерів.

Припустимо, зібралися 5 братів-близнюків з дуже подібними характерами і вирішили створити демос. Проте у них нема лідера. Всі вони є простими робітниками-землекопами.

Але, діючи за правилами демосократії, вони чисто формально обрали з поміж себе голову, радника, суддю, шерифа і скарбника.

Для виконання своїх обов’язків голова записався на курси лідерства, радник занурився в самоосвіту, суддя почав інтенсивно спілкуватися з другом-юристом, шериф активно зайнявся фізкультурою, а скарбник почав читати книжки по бізнесу.

Понад те, вони почали звертатися один до одного, просячи поради чи допомоги у відповідних питаннях: від голови завжди чекають остаточного рішення, обов’язкового для всього демосу; від радника вимагають аналітики; до судді звертаються при виникненні внутрішніх конфліктів чи за порадами щодо чинного законодавства і так далі.

Як ви гадаєте, що з ними відбудеться через рік?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

А в яких випадках члени демосу звертаються до шерифа?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Коли не впевнені у своїй безпеці, хочуть опанувати якісь прийоми самозахисту, відчувають потенційну загрозу для всього демосу, або просто щоб усе було правильно згідно з принципом "Хочеш миру - готуйся до війни".

Володимир Федько каже:
А в яких випадках члени демосу звертаються до шерифа?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Леонід Українець.

Шукаю лідера для покращення матеріального становища.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Шукай найперше Царства божого і правди його, а все інше тобі додасться.

Леонід Українець каже:
Шукаю лідера для покращення матеріального становища.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Відповідь Філатовича: УФ11 Оновлена + текст на покращання особистого бізнесу через енергосоти, об'єднуємо слова Джерелом Здійснення.
Мені допомагає УФ29 мною модифікована, причому результати вже відчутні після 3-5 днів читання.
Успіхів і до перемоги

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

"Не запитуй, що Америка може зробити для тебе.
Запитуй, що ти можеш зробити для Америки!"
(Джон Кеннеді, гасло на президентських виборах).

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!