Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

18 золотих правил для повноцінного здоров'я та самозцілення

Ви самі запускаєте всі цілющі процеси. Ні від кого не залежите і нікому не платите. Усі цілющі сили  у вас уже є, і ви їх просто активуєте цими 18-ма правилами.

 1. Випивайте 0,5 л води за один раз - вранці, в обід і ввечері. Вода має бути чистою, відстояною. У момент, коли п'єте,  промовляйте подумки: "Я здоровий, я зцілююсь!
 2. Змініть  своє дихання. Почніть робити видих у два-три рази довше вдиху. Дихаєте повільніше, рівно й вільно, без затисків, з почуттям внутрішньої радості. Протягом  усього дня згадуйте про свій подих і робіть його знову правильним.
 3. Складіть свій список слів-цілителів - це стверджувальні фрази, які ви маєте проговорювати щодня . Їх потрібно повторювати часто й багато разів. Наприклад: "Я зціляюся! Енергія зцілення входить у мене, оздоровлюючи моє тіло. Я відкритий/а цьому потоку цілющої енергії. Моя печінка (голова, нирки…) стає здоровішою".
 4. Почніть робити самомасаж. Просто розтирайте сухе голе тіло руками там, де можете дотягнутись. Особлива увага - стопам, грудям, голові й шиї, а також ділянці хворого органа.
 5. Зробіть невеликий вдих. І затуліть рота й ніс пальцями. Через якийсь час з'являться перші позиви вдихнути - подумки кажіть собі  дуже свідомо фразу: "Я прагну жити!" - багато раз. Потім відпустіть затиск. Віддихаєтеся й повторіть іще. Це дасть дуже сильний сигнал вашому тілу (мозку) на ваше бажання жити. Тому що дуже часто небезпечні хвороби приходять саме через підсвідоме небажання жити.
 6. Лягайте спати о 22.00. Вставайте рано, о 5.00. Перед сном кажіть  про себе: "Зараз я відправляюся в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися". Обов'язково спіть  в обідній час по 1-й годині.
 7. Повністю відключіть від себе канали, якими може прийти яка-небудь негативна інформація. Думайте тільки про хороше. Дивіться комедії, смішні передачі, гумор. Ніякої складної роботи - лише щось приємне, нестомлююче.
 8. Слухайте спокійну розслаблюючу музику ввечері, але також слухайте й радісну ритмічну музику. Можна гучнішу (вдень). Бажано танцювати, просто так, для себе. А також підспівуйте.
 9. Частіше бувайте на природі. Якщо не можете - то дивіться  у вікно на небо й хмари, сидячи на балконі або біля вікна.
 10. Не говоріть, не обговорюйте і навіть не думайте про свою хворобу. Просто викиньте її з голови. Якщо думки все ж вертаються до проблеми - намагайтеся взагалі не думати ні про що. Просто перебувайте в безмовності розуму.
 11. Ведіть спокійні, душевні, необтяжливі бесіди із друзями й родичами - це гарний взаємообмін енергіями, що приводить вас у нормальний стан.
 12. Почніть обливатися холодною водою. Спочатку кілька днів обливайте тільки ступні, потім вище й вище, поки не почнете обливатися з головою. Під час перекидання на себе холодної води думайте про щось радісне, про зцілення.
 13. Їжте мало, але часто (5-7 раз у день). Це повинна бути тільки домашня їжа, як можна простіше: каші, кефір, квашена капуста, домашній хліб (на своїй заквасці), салати і т.п. Ніяких звужуючих судини напоїв: чаю, кави й т.п. або алкоголю.
 14. Почніть робити зарядку до поту - присідання, віджимання, легкі гантелі. Дуже добре - біг, можна на місці у провітрюваній кімнаті.
 15. Один раз на  тиждень голодуйте. Якщо можете, 24-36 годин. Не можете - голодуйте менше. Напередодні дня голодування і під час його говоріть собі приблизно наступне: "Будь ласка, хай я стану здоровою в обмін на цей мій піст".
 16. Щодня  на 5-10 хвилин сідайте зручно, заспокоюйтеся й подумки повторюйте: "Хай усі будуть здорові, хай в усіх усе буде добре". І думайте так від чистого серця, уявляючи, як у всіх навколо вас поліпшується здоров'я.
 17. Щодня  уявляйте себе в найближчому майбутньому здоровішою людиною. Наприклад, через 7 днів ви бачите себе здоровішою, бадьорішою, усміхненою людиною десь на вулиці, у ясний сонячний день, у знайомому вам місці, де ви завжди буваєте.
 18. Звертайтеся до Бога за допомогою.              

Джерело

Наші інтереси: 

Просто, необтяжливо, доступно. Правила на кожен день.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка