Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
642

18 золотих правил для повноцінного здоров'я та самозцілення

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ви самі запускаєте всі цілющі процеси. Ні від кого не залежите і нікому не платите. Усі цілющі сили  у вас уже є, і ви їх просто активуєте цими 18-ма правилами.

 1. Випивайте 0,5 л води за один раз - вранці, в обід і ввечері. Вода має бути чистою, відстояною. У момент, коли п'єте,  промовляйте подумки: "Я здоровий, я зцілююсь!
 2. Змініть  своє дихання. Почніть робити видих у два-три рази довше вдиху. Дихаєте повільніше, рівно й вільно, без затисків, з почуттям внутрішньої радості. Протягом  усього дня згадуйте про свій подих і робіть його знову правильним.
 3. Складіть свій список слів-цілителів - це стверджувальні фрази, які ви маєте проговорювати щодня . Їх потрібно повторювати часто й багато разів. Наприклад: "Я зціляюся! Енергія зцілення входить у мене, оздоровлюючи моє тіло. Я відкритий/а цьому потоку цілющої енергії. Моя печінка (голова, нирки…) стає здоровішою".
 4. Почніть робити самомасаж. Просто розтирайте сухе голе тіло руками там, де можете дотягнутись. Особлива увага - стопам, грудям, голові й шиї, а також ділянці хворого органа.
 5. Зробіть невеликий вдих. І затуліть рота й ніс пальцями. Через якийсь час з'являться перші позиви вдихнути - подумки кажіть собі  дуже свідомо фразу: "Я прагну жити!" - багато раз. Потім відпустіть затиск. Віддихаєтеся й повторіть іще. Це дасть дуже сильний сигнал вашому тілу (мозку) на ваше бажання жити. Тому що дуже часто небезпечні хвороби приходять саме через підсвідоме небажання жити.
 6. Лягайте спати о 22.00. Вставайте рано, о 5.00. Перед сном кажіть  про себе: "Зараз я відправляюся в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися". Обов'язково спіть  в обідній час по 1-й годині.
 7. Повністю відключіть від себе канали, якими може прийти яка-небудь негативна інформація. Думайте тільки про хороше. Дивіться комедії, смішні передачі, гумор. Ніякої складної роботи - лише щось приємне, нестомлююче.
 8. Слухайте спокійну розслаблюючу музику ввечері, але також слухайте й радісну ритмічну музику. Можна гучнішу (вдень). Бажано танцювати, просто так, для себе. А також підспівуйте.
 9. Частіше бувайте на природі. Якщо не можете - то дивіться  у вікно на небо й хмари, сидячи на балконі або біля вікна.
 10. Не говоріть, не обговорюйте і навіть не думайте про свою хворобу. Просто викиньте її з голови. Якщо думки все ж вертаються до проблеми - намагайтеся взагалі не думати ні про що. Просто перебувайте в безмовності розуму.
 11. Ведіть спокійні, душевні, необтяжливі бесіди із друзями й родичами - це гарний взаємообмін енергіями, що приводить вас у нормальний стан.
 12. Почніть обливатися холодною водою. Спочатку кілька днів обливайте тільки ступні, потім вище й вище, поки не почнете обливатися з головою. Під час перекидання на себе холодної води думайте про щось радісне, про зцілення.
 13. Їжте мало, але часто (5-7 раз у день). Це повинна бути тільки домашня їжа, як можна простіше: каші, кефір, квашена капуста, домашній хліб (на своїй заквасці), салати і т.п. Ніяких звужуючих судини напоїв: чаю, кави й т.п. або алкоголю.
 14. Почніть робити зарядку до поту - присідання, віджимання, легкі гантелі. Дуже добре - біг, можна на місці у провітрюваній кімнаті.
 15. Один раз на  тиждень голодуйте. Якщо можете, 24-36 годин. Не можете - голодуйте менше. Напередодні дня голодування і під час його говоріть собі приблизно наступне: "Будь ласка, хай я стану здоровою в обмін на цей мій піст".
 16. Щодня  на 5-10 хвилин сідайте зручно, заспокоюйтеся й подумки повторюйте: "Хай усі будуть здорові, хай в усіх усе буде добре". І думайте так від чистого серця, уявляючи, як у всіх навколо вас поліпшується здоров'я.
 17. Щодня  уявляйте себе в найближчому майбутньому здоровішою людиною. Наприклад, через 7 днів ви бачите себе здоровішою, бадьорішою, усміхненою людиною десь на вулиці, у ясний сонячний день, у знайомому вам місці, де ви завжди буваєте.
 18. Звертайтеся до Бога за допомогою.              

Джерело

Наші інтереси: 

Просто, необтяжливо, доступно. Правила на кожен день.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

А може просто постаратися зрозуміти причини своїх хвороб...а потім інтуїція підкаже що робити...ці поради із налаштуваннями "Нехай я буду здорова" якісь незрозумілі,бо підсвідомість їх розуміє як "Хай я буду Не здорова"...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Це рекомендації для психіки і плоті, вони справді корисні. До них ще можна додати Живе Слово і поступове збільшення в раціоні харчування частки живої їжі.

Водночас треба діяти на рівні духу: виробляти правильний світогляд, шукати глибинні причини своїх проблем (вони мають світоглядний характер), досліджувати Добру Новину, робити добрі справи.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.

Нереальні пункти!

Цитата:
6. Лягайте спати о 22.00. Вставайте рано, о 5.00. Перед сном кажіть про себе: "Зараз я відправляюся в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися". Обов'язково спіть в обідній час по 1-й годині.

Цитата:
7. Повністю відключіть від себе канали, якими може прийти яка-небудь негативна інформація. Думайте тільки про хороше. Дивіться комедії, смішні передачі, гумор. Ніякої складної роботи - лише щось приємне, нестомлююче.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Трохи не погожусь. Я, наприклад лягаю в 22-00, прокидаюсь о 6-00. Можна трохи відкоригувати на те, що кожній людині треба індивідуальна кількість годин для сну. Для мене 8 год - норма. Тим більше, що вдень спати не можу, як не стараюсь.
Перед сном намагаюсь пригадати все добре, що було вдень - це майже те саме , що проговорювати мантру "Зараз я відправляюся в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися".
А стосовно п7. То що ж тут нереального? Просто вимкніть телевізор і ВСЕ! А гарні кіна можна і в інтернеті подивитись.
Я правда, грішу... Страшенно подобаються передачі Д.Комарова "Світ навиворіт", але з огляду на те, що вони зараз починаються після 22-00 і часто затягуються рекламними вставками, я переглядаю їх наступного дня в Ю-тубі.
Все реально, просто треба трошки пунктики підлаштувати під себе.

Зображення користувача Володимир Федько.

Я телевізор не дивлюся вже років 15...

А нереальне:

Цитата:
Ніякої складної роботи - лише щось приємне, нестомлююче.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це рекомендації для людей, які потребують зцілення від хвороб, звідси порада "не напружуватися".

Проте ці поради цілком корисні і для здорових. Тут уже можна і треба напружуватися.

Володимир Федько каже:
Нереальні пункти!

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">6. Лягайте спати о 22.00. Вставайте рано, о 5.00. Перед сном кажіть про себе: "Зараз я відправляюся в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися". Обов'язково спіть в обідній час по 1-й годині.</blockquote>

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">7. Повністю відключіть від себе канали, якими може прийти яка-небудь негативна інформація. Думайте тільки про хороше. Дивіться комедії, смішні передачі, гумор. Ніякої складної роботи - лише щось приємне, нестомлююче.</blockquote>

Все, що робиться з власної волі, - добро!