Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Свідчення екс-голови ФБР Комі означають для мене повне виправдання", – Трамп

Категорія:

Джеймс Комі визнав, що сам організував витік інформації про зміст своїх розмов з президентом США в ЗМІ. Президент США Дональд Трамп вважає, що свідчення в Сенаті екс-глави ФБР Джеймса Комі означають для нього повне виправдання.

Зокрема, про це президент США написав у Twitter.

"Незважаючи на численні неправдиві заяви і брехню, тотальне виправдання... і це ж треба, Комі виявився джерелом витоків!", - написав Трамп.

8 червня екс-директор ФБР Джеймс Комі дав свідчення в комітеті Сенату з розвідки щодо втручання Росії у вибори президента США. За словами Комі, ніхто з посадових осіб США не просив його припинити розслідування щодо російського втручання у вибори.

Згідно зі свідченнями Комі, президент Трамп погодився з тим, що "російське розслідування" повинно бути продовжено.

Також, екс-директор ФБР не сумнівається в тому, що Росія спробувала втрутитися у виборчий процес в США і ця операція була санкціонована офіційними особами Росії.

Коментуючи своє звільнення Комі заявив, що Білий дім вирішив обмовити його і, що більш важливо, ФБР загалом, заявивши, що "в організації панує хаос, що вона слабо управляється, і що співробітники втратили впевненість у своєму лідері".

У свою чергу, адвокат Трампа Марк Касовіц заявив, що Комі в Сенаті побічно підтвердив, що був джерелом витоку інформації в ЗМІ.


Комі визнав, що сам організував витік інформації про зміст своїх розмов з президентом США в ЗМІ.

Після завершення відкритої частини сенатських слухань професор Деніел Річман підтвердив у розмовах з кореспондентами NBC, Huffington Post, CNN, Financial Times, що саме він був тією людиною, який передав інформацію від Комі пресі - повідомляє ТСН.

Наші інтереси: 

Правда бере гору і випливає в самих несподіваних моментах.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи