Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
348

Що сказав Трамп Лаврову. Юлія Латиніна про нову мульку фейкових ЗМІ

Важливість: 
3

Поведінка ліберальної "журналістики" в США просто ганебна. Здається, такого безумства і нахабства нема навіть в Україні. Юлія Латиніна розмірковує про те, яку ж інформацію насправді Трамп передав Лаврову.

latynina.jpg

Юлія Латиніна - кандидат філологічних наук, відомий журналіст і письменник, оглядач «Нової газети».
Юлія Латиніна - кандидат філологічних наук, відомий журналіст і письменник, оглядач «Нової газети». З 2003 року - постійний автор і ведуча щотижневої програми «Код доступу». Як журналіст відома своїми відвертими політичними коментарями.

Ну, якщо заговорили про Трампа, продовжу я про Трампа, тому що триває розвиток феєричної історії з ним.

І виявляється, тут нова мулька. Трамп, виявляється, гад, злив російським при зустрічі з Лавровим секретні відомості.

Значить, що там сталося? Пару місяців тому США оголосили, що не пускатимуть рейси з Близького Сходу з комп'ютерами. І, власне, на підставі цього будь-який поважаючий себе терорист з ІДІЛа міг здогадатися публічно, що план іділівців підірвати комп'ютер, начинений вибухівкою, якимось чином відомий спецслужбам США. 

Ми це могли не зрозуміти (сторонні спостерігачі), а люди, які цей план реалізовували, природно, повинні були скласти двічі два і отримати чотири.

І, ось, Трамп зустрічається з Лавровим, і каже йому, що, дійсно, хочуть підірвати таким чином комп'ютер. І перша моя реакція на те, що Трамп це сказав, це велике людське "спасибі". Тому що, в загальному, розвідка існує для того, щоб запобігати смерті, і якщо у американців є такі дані про це, то так, ними треба ділитися.Тому що дуже може бути, що завдяки цьому вчинку Трампа будуть врятовані російські життя.

Тепер раптом опозиційна Трампу преса це дізнається і піднімає дикий скандал. І повідомляє спочатку, що Трамп щось таке таємне сказав, потім уточнює, що ось це був план підірвати літак комп'ютером, і що це піддасть небезпеці життя агента.

Потім з'ясовується, що інформація прийшла від Ізраїлю, а Ізраїль не заперечує, що життя агента наражається на небезпеку. Крім цього, власне, легко зрозуміти, що життя агента якщо і було піддано небезпеці, то, по-перше, воно було піддане небезпеці тоді, коли перестали пускати з комп'ютерами. А по-друге, повідомлення Трампа НЕ створило ніякої додаткової загрози, а ось що посилило небезпеку - це, звичайно, розповідь про це з усіх екранів.

Тобто, маячня. Люди нам цілком серйозно говорять, що Трамп наразив на небезпеку життя агента, коли не було нічого відомо, що він сказав росіянину, але, от, ми, ліберальні ЗМІ, життя агента не наразили на небезпеку, ми хороші, ми за те, щоб у держави були таємниці, які цей проклятий Трамп не повинен видавати росіянам.

Ну, власне, це чому я так говорю дуже єхидно? Тому що саме в цю ж саму хвилину виходить на свободу чудова людина на ім'я Бредлі Меннінг. Правда, він тепер поміняв стать і називається Челсі Меннінг. І хто ж такий цей пан Меннінг? 

Це, якщо ви пам'ятаєте, людина, що вважала всерйоз, що у держави не може бути секретів, це ганебно, це тоталітаризм, особливо військових секретів у війні з якимись терористами.

І, ось, в рамках цього свого уявлення про прекрасне він злив Ассанжу багато чого, і в тому числі секретні донесення, всі архіви по Іраку і Афганістану, в яких, так на хвилиночку, ось як раз і були імена цих агентів, і навіть якщо вони були замазані (причому, мова йшла про десятки агентів), то терористи по тому, як було складено донесення, звичайно, в даному випадку могли агента встановити.

Ось, власне, нічого страшного в цих повідомленнях-то не було, тому що як раз ми всі, що їх прочитали, з подивом виявили, що американська армія що говорить, те й робить. Вона яка зовні, така і всередині. Але були «спалені» агенти.

І, власне, Меннінга за це і судили - за те, що він поставив під загрозу не міфічну історію з одним агентом, який вже фактично був засвічений, коли стали перевіряти комп'ютери (якщо він був засвічений), а він поставив під загрозу життя десятків, якщо не сотень людей, він фактично зруйнував агентурну мережу в Афганістані і Іраку.

І чому я, власне, кажу, що Бредлі Меннінг - людина неадекватна, якщо він не псих? Тому що в тюрмі з'ясувалося, що він хоче поміняти стать  і вимагає, щоб це оплатила йому держава.

Тут я відразу кажу, що якщо він хоче поміняти стать, це як раз його особиста справа. А «психом» я його називаю чому? Тому що ця людина абсолютно щиро вважає, що держава не має права його захищати від тероризму, що держава не має права забезпечувати безпеку громадян, що держава не має права мати військові секрети. Але ця ж людина вважає, що держава існує для того, щоб оплатити йому операцію зі зміни статі.

Ось це інфантилізм, що переходить в клінічну стадію, тому що це, ось, як дитина, що вважає, що тато завжди повинен купувати шоколадки і не лаяти за двійки. Тому що у нормальної людини навпаки: вона буде вважати, що держава повинна забезпечувати безпеку, а, ось, операцію зі зміни статі, якщо хочеш, все-таки, треба оплачувати самому.

І ось цей Меннінг мав сидіти ще 28 років, і Обама його випустив. І жодна собака ліберальна не сказала: «Ну як же? Ось ця людина піддала небезпеці життя десятків агентів. І як же не соромно, його випускають?» Більш того, Бредлі-Челсі Меннінга зустріли на ура, і вже зібрали йому фонд.

І я намагаюся зрозуміти, як це виходить, що це тільки коли Трамп щось робить, то тоді він винен в тому, що він спалив агента, а Бредлі Меннінг ні в чому не винен? І як це виходить, що коли генерал Майкл Флінн говорить на Russia Today (що, на мій погляд, недобре), то тоді він російський агент, а коли Ассанж каже на тому ж самому Russia Today, то тоді все нормально? 

Наші інтереси: 

Брехливі ЗМІ роздмухуть скандали за вказівками.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Віталій Прозорий.

"Юлія Латиніна розмірковує про те, яку ж інформацію насправді Трамп передав Лаврову." - людина, яка вважає що знає що там було насправді - має психічні відхилення.
Не розумію нащо це словоблуддя публікувати?.. Це ж засмічування інформаційного простору.

Зображення користувача Миро Продум.

Більше поваги до авторів. Латиніна дослідила ситуацію і ще раз показала, що усі ці скандали висмоктуються з пальця. Мейнстрімні ЗМІ вже не є журналістикою. Це пропаганда й інформаційна зброя.

Віталій Прозорий каже:
"Юлія Латиніна розмірковує про те, яку ж інформацію насправді Трамп передав Лаврову." - людина, яка вважає що знає що там було насправді - має психічні відхилення.
Не розумію нащо це словоблуддя публікувати?.. Це ж засмічування інформаційного простору.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.

Юлія Латиніна дає гарний аналіз ситуації навколо скандалу, який роздмухують ліберальні ЗМІ навколо Трампа.

ЗМІ обнагліли! Якийсь журналіст бере на себе сміливість вирішувати, що може говорити Президент, а що не може. І цей же журналіст встановлює гриф секретності на інформацію, яку повідомив Президент при розмові... ЗМІ обнагліли!

ЦІлком згідний з другом Миро:

Цитата:
Латиніна дослідила ситуацію і ще раз показала, що усі ці скандали висмоктуються з пальця. Мейнстрімні ЗМІ вже не є журналістикою. Це пропаганда й інформаційна зброя.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!