Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 3

Україні не потрібна дружба з проросійським Китаєм, - експерт Артур Харитонов

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ніхто не знає, чого очікувати від Китаю. Гонконг підтримує Україну. Гонгконці беруть приклад з українців. Український Майдан надихнув їх до революції парасольок. Гонконгський лідер демократичних сил вважає, що Україна захищає Європу. Китай та Росія - це два брати, і ті, хто бореться проти них, є союзниками.

Про це в ефірі телеканалу Еспресо розповів Артур Харитонов, експерт з євроатлантичної та тихоокеанської політики. Він сказав, що Китай є спонсором війни на сході України.

В Азії Україну сприймають як найбільшу країну Європи, країну рівня Німеччини та США, сказав Харитонов. Він відзначив, що Тайвань також підтримує Україну. До речі, Тайвань прагне незалежності від Китаю.

Міністерство інформаційної політики, міністерство молоді та спорту, українські єврооптимісти люблять їздити до Японії (Японія добре забезпечує їхні поїздки). Але їхні поїздки є неефективними. Вони витрачають величезні бюджетні кошти, але жодних результатів від тих поїздок нема.

Україна має активніше працювати з прогресивними країнами Азії, вважає експерт.  

Наші інтереси: 

Несподівано. Відверто. Континентальний блок - це реальність.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи