Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Гонконгські чаклуни використовують закляття проти політиків

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

У Гонконзі відкрився спеціальний сервіс, де за прийнятну ціну можна замовити прокляття на адресу того чи іншого політика. Група чаклунів, які називають себе «вбивцями лиходіїв», запевняє, що в їх розпорядженні є не тільки високоефективні обряди і магічні практики, але й довга історія успішного їх застосування.

Отже, якщо хтось вже втратив надію позбутися обридлого політика за допомогою виборів, може сміливо вирушати в Гонконг, пише Іван Яковина у своєму огляді міжнародних подій. 

Як пише The Guardian, ритуал виник багато століть тому, коли фермери на півдні Китаю проводили церемонію, щоб відігнати злих духів. З тих пір вона перетворилася у засіб звільнення від гніву.

Багато людей приносять фото Leung (нинішнього керівника Гонг Конга) для закляття. Як відомо, політична напруженість в Гонконзі почалася два роки тому, в результаті чого майже три місяці вуличних протестів, блокування доріг і постійні заклики до Leung піти у відставку призвело до того, що стало відомо, як революція парасольок.

Наші інтереси: 

Може, і українцям спробувати?

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Юрко Гірський.

?Цікаво наскільки дієвими є такі ритуали? Але мені здається наші політики мають імунітет до цього. Бо стільки мільйонів українців і так їх проклинають а їм хоч би що.

Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...

Зображення користувача Володимир Федько.

Кара може впасти на здоров'я, майно, родичів ... НЕ все так однозначно!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Колись була новина на каналі 1+1 про те,що кабалісти прокляли Арієля Шарона.Ритуал проводився в потрібний час у потрібному місці і потрібною кількістю "чаклунів".
Якщо є Живе Слово,то чому не може бути протилежності Йому.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Я ніколи не звертався до чаклунів і сам не шаманив, не прочитав жодного рядка про магію.
Але трапилася така історія... Років з 10 тому назад одна людина не розрахувалася з нами (мною і колегою) за пару місяців роботи. Шеф був "крутий", із зв'язками, і натиснути на нього ми не могли. Борг був 15 000 гривень. Ми пішли і на прощання я йому сказав: "За все треба платити або розплачуватися. Якщо є Справедливість, то ти будеш покараний. А в якій формі, то від мене не залежить". Через два тижні мені зателефонував один колишній співробітник і сказав, що шеф напився, сам сів за кермо своєї дорогої машини і врізався в дерево... Сам він не отримав навіть подряпини, а ремонт машини в сервісному центрі обійшовся йому в 15000 гривень.
Вища Справедливість обрала таку кару для нього.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!