Важливість: 
3
Український космос можливий без Росії, – Радченко

На думку в.о. голови Державного космічного агентства України Юрія Радченка, не зважаючи на значні втрати, Україна здатна втілювати космічні проекти без російських комплектуючих.

"Щодо спільних проектів з Росією, звичайно, ми мали серйозну втрату. Ми втратили російський ринок нашої готової продукції, втратили російських постачальників готової продукції і комплектуючих матеріалів, і космічна галузь України була в дуже серйозній ситуації. Нам треба займатися імпортозаміщенням і пошуком ринків для нашої готової продукції", – розповів Радченко.

Водночас Радченко наголосив, що українськими інженерами та конструкторами це питання практично вирішено.

"У нас є можливості виключити із будівництва тих проектів, які ми на сьогодні запланували, російську комплектацію й матеріали. Тобто український космос без Росії – можливий", – сказав керівник Держкосмосу.

За його словами, "космос став величезним бізнесом – 270 млрд. на рік", і ця галузь демонструє зростання близько 10% на рік.

"Ніякої іншої галузі в світі не існує, де були б такі високі темпи зростання і, звичайно, високі прибутки", – підкреслив Радченко.

Наші інтереси: 

Україна - космічна держава. Розрив стосунків з РФ підштовхнув розвиток галузі.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка