Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
140

«Укроборонпром» створить платформу для розвитку оборонних інновацій UkrARPA

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

«Укроборонпром» та керівництво Агенції передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) провели зустріч, під час якої заступник директора DARPA Стівен Волкер запропонував Укроборонпрому взяти участь в наукових дослідженнях, які проводить агентство.

Державний концерн «Укроборонпром» працює над створенням платформи UkrARPA, яка об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди та військових. Про таку ініціативу повідомили у прес-службі концерну.

«Укроборонпром» та керівництво Агенції передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) напередодні провели зустріч, під час якої заступник директора DARPA Стівен Волкер запропонував концерну взяти участь в наукових дослідженнях, які проводить агентство.

Про створення платформи UkrARPA повідомив і Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook. За його словами, інноваційна платформа стане «аналогом американської Агенції передових оборонних дослідницьких проектів, у надрах якої був створений інтернет».

Нагадаємо, у липні цього року представники українських стартапів звернулися до Петра Порошенка з ініціативою створення спеціального державного інституту, який буде опікуватися питаннями інновацій. Тоді сторони домовились щодо фінансування з держбюджету напрямків, які на сьогоднішній день вирішують питання виживання держави. Зокрема, Міністерство оборони та «Укроборонпром» фінансуватимуть інноваційні розробки в галузі оборонної промисловості.

Довідка з ВІкіпедії:

Аге́нтство передови́х оборо́нних дослідни́цьких прое́ктів (DARPA) (англ. Defense Advanced Research Projects Agency)  — агентство Міністерства оборони США, що відповідає за розробку нових технологій для використання в збройних силах США.

Наші інтереси: 

Українська військова промисловість розвивається шаленими темпами!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Кацапи з жахом починають усвідомлювати, яку силу вони розбудили.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Василь Федорiв.

Спiвпраця iз DARPA - те, що треба.

Хай Буде!

Зображення користувача Василь Федорiв.

Зображення користувача Миро Продум.

Рік тому ми про це тільки почали мріяти. Перспектива здавалася дуже далекою. Аж ось: від мрії до події - всього за один рік!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Явсе Світ.

Передові технології у навчених і вмотивованих руках українських Воїнів це сила.

Вірю в те, що розумію.