Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна і Словаччина планують разом виготовляти зброю

Світ:

Українські та словацькі зброярі будуть разом працювати над новітніми розробками, обмінюватися досвідом та технологічними рішеннями. Українські зброярі будуть збирати пістолет K100 та пістолет-кулемет K105 з перспективою поставляти цю зброю ЗСУ, Нацгвардії, МВС.

16101204.jpg

Фото прес-служби Укроборонпрома

"Укроборонпром" і компанія Grand Power s.r.o. підписали угоду про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". 

У рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпека”, яка стартувала 11 жовтня у Києві, підписано угоду про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї між словацькою компанією Grand Power s.r.o. та ДП “Укроборонсервіс”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”.

Договір про співробітництво підписали очільник Grand Power s.r.o. Ярослав Кураціна та директор ДП “Укроборонсервіс” Сергій Микитюк. У відповідності до домовленостей, українські та словацькі зброярі будуть разом працювати над новітніми розробками, обмінюватися досвідом та технологічними рішеннями. Як уточнив Сергій Микитюк, українські зброярі будуть збирати пістолет K100 та пістолет-кулемет K105, з перспективою поставляти цю зброю нашим Збройним силам, Нацгвардії, МВС.

Враховуючи членство Словакії у НАТО та Європейському Союзі, це дозволить направити спільні зусилля на створення нових зразків сучасного вогнепального озброєння за стандартами НАТО та підвищити рівень взаємовигідної співпраці та партнерства із західними партнерами України.

Підписання цього договору є ще одним здобутком на курсі України по прискоренню процесу євроінтеграції та розширення співробітництва з НАТО. Концерн докладає зусиль щодо активізації кооперації з країнами-членами Альянсу в оборонній сфері.

Нагадаємо, що міжнародна виставка “Зброя та Безпека” буде працювати до 14 жовтня. На ній ДК “Укроборонпром” презентує найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Цьогоріч на об’єднаній експозиції представлені 237 експонатів 46 підприємств “Укроборонпрому”.

Наші інтереси: 

Співпраця з найближчими сусідами України (як в прямому, так і в переносному смислі) може бути дуже корисна для обидвох сторін.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
зброя
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Перспективне співробітництво!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Перспективне співробітництво!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!