Важливість: 
5
Як стати громадянином Вільної Української Республіки – козацької держави постіндустріальної ери

Оскільки громадянин – це член громади–демосу, то громадянство Вільної Української Держави починається з першого повноцінного демосу, тобто з сотні. Хто входить до сотні, той уже стає громадянином Вільної Української Республіки.

160630gerb.jpg

Український Дідух: Один за всіх і всі за одного!
Український Дідух: Один за всіх і всі за одного!

Сенсом останніх 25 років розвитку українського народу (1991–2016) було руйнування міфу про «старшого брата» і відділення від Московії.

Чому 25 років? Тому що це природний період зміни поколінь.

Сенсом  наступних 25 років (2016–2041) є заснування постіндустріальної української держави у вільній сім’ї народів Міжмор’я.

Нова українська організація виростає з існуючої індустріальної системи – подібно як зі старої цибулини виростає новий зелений паросток. Цибулина є для нього не ворогом, а ресурсом. Подібним чином нинішня відстала, корумпована і неефективна суспільно-політична система є ресурсом («перегноєм») для розвитку нового суспільства і нової держави.     

Нове виростає зі старого

Нова українська держава твориться як республіка, тобто вибудовується знизу догори – від первинних організацій до загальнодержавної «спільної справи» (від лат. res publica — справа суспільна, «річ посполита»).

Процедурою формування республіки є демократія, тобто влада демосів – територіальних, ділових або духовних (за інтересами) громад чисельністю до 150 учасників, де «всі знають всіх». Первинні демоси – рої чисельністю до 20 учасників – згідно з простими правилами об’єднуються в сотні, сотні – у полки, полки – у коші, коші – у республіку, республіки – у Співдружність Міжмор’я (цивілізацію).

Оскільки громадянин – це член громади–демосу, то громадянство Вільної Української Держави починається з першого повноцінного демосу, тобто з першої сотні. Хто входить до цієї сотні, той уже стає громадянином Вільної Української Республіки.

Входячи до громади, людина зобов’язується захищати громаду, а громада –захищати свого члена. Тобто тут діє принцип «Один за всіх і всі за одного». Кожен громадянин володіє одним політичним голосом і бере участь у громадських справах. Він захищає й підтримує громаду своєю кров’ю, своєю працею або своїми грошима.   

Мати сотню людей, готових тебе підтримати і захистити – це велика сила. Якщо ж сотні об’єднуються в полк (від 400 до 3 тисяч членів), то громадянство набуває на порядок більшої ваги. Ще більшу силу надає громадянину кіш (до 4 тисяч до 60 тисяч), а найбільшу – республіка (від 40 тисяч до 1 млн. 200 тисяч).

Насправді республіка матиме не менше 100 тисяч організованих громадян, відтак буде спроможна здійснити в Україні всі необхідні перетворення. Якщо ж бажаючих стати громадянами дійде до мільйона, то можна буде ввести додатковий ієрархічний рівень – «земля» (від 40 тисяч до 1 млн. 200 тисяч громадян). Відповідно максимальна чисельність республіки зросте до 24 мільйонів громадян.

– А що робити з нинішніми громадянами України, які не захочуть увійти до демосів Вільної Української Республіки?

Після заснування нової української держави вони автоматично отримають статус підданих, що дозволить їм користуватися усіма економічними правами нарівні з громадянами Вільної Української Республіки. 

– Чи зможе підданий стати громадянином нової держави?

– Так, він може увійти до існуючого демосу Вільної Української Республіки (якщо його до нього приймуть), отже, стати громадянином. Рішення про входження до демосу ухвалює голова демосу.     

– Чи зможуть піддані засновувати власні демоси?

Так, але тільки після входження до вже існуючих демосів. Спочатку підданий входить до наявного демосу, навчається в ньому громадянському порядку, а вже після цього зможе засновувати нові демоси. Тобто після заснування нової держави засновувати нові демоси зможуть тільки її громадяни.

Великий герб Вільної Української Держави

Audio iconГурт Еней. Вітре гнатий

Наші інтереси: 

Засновуємо Вільну Українську Державу! Якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре, то зроби його сам. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка