Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

За півтора року збудували лише 20% "Стіни" з Росією

Як відомо, проект "Стіна", або Європейський вал — фортифікаційний проект, який має підвищити рівень безпеки на кордоні України та Росії. Проект був презентований Арсенієм Яценюком на засіданні Кабміну 5 вересня 2014 року. За словами Яценюка, Європейський вал побудують за 4 роки.

Програма "Європейський вал" зі зміцнення українсько-російського кордону виконана тільки на 20%. Про це під час звіту уряду в парламенті заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Поки нами виконано тільки близько 20% тих робіт, які необхідно зробити на східному кордоні. Загальна довжина, яку необхідно побудувати — це 2 тисячі кілометрів, 400 кілометрів з яких ми не контролюємо в силу російської агресії", — сказав він.

За його словами, в рамках політики безпеки побудовано більше 200 кілометрів протитанкових ровів, більше 70 кілометрів огорож, 32 спостережних вишки та кілька пунктів електричного контролю за держкордоном.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи