Важливість: 
5
Друзі, час підтримати щедрими інвестиціями розвиток Народного Оглядача!

Сьогодні надійшов рахунок за сервер на 3909 грн., а на банківському рахунку маємо лише 396 грн. Останній день проплати - 25 січня. Також до кінця місяця треба заплатити 4000 нашому програмісту, який працює дуже продуктивно. У нас тільки дві статті витрат: 1) на сервер і 2) нашому програмісту на розробку програмного забезпечення.

Протягом останнього півроку нам вдалося спільними зусиллями профінансувати невидиму роботу з фундаментального вдосконалення сайту. Це показало, що наша спільнота спроможна фінансувати стратегічні розробки, які не дають негайної віддачі.

Тепер нам буде психологічно легше, адже якщо не щодня, то щотижня будемо бачити корисні новації і їх практично випробовувати.  Недавні приклади:

Перша новація оновленого Народного Оглядача: «Учасники події». Гайда тестувати!

Друга новація оновленого Народного Оглядача: прямі миттєві перекази. Тестуємо!

У першу чергу треба оплатити сервер, інакше провайдер "вимкне світло".

Після оплати сервера треба підтримати Енея Світлого. Дві третини роботи він робить для нас на волонтерських засадах,  тому ми дуже зацікавлені, щоб він не пішов у комерційний проект, де зможе заробляти у 3-5 разів більше.

Друзі, прошу трохи напружитися, щоб оперативно закрити цю грошову тему і не відволікатися на неї. У нас на підході багато значно цікавіших речей! Так, несподівано відкрилося розуміння головного критерію розвитку Вільної Української Держави. Це дуже важливо. 

У січні і лютому на сайті буде багато нових цікавих і корисних функцій. Ми вже точно знаємо, що нам робити. Єдине, що нас стримує, - це слабке фінансування.  

Для підтримки розробки можна робити автоматичні інвестиції через сайт або регулярні дари через Приватбанк:

 

Можна робити перекази на мою картку Приватбанку: 4731 1856 1099 7030

Для наших закордонних друзів є й інші варіанти.

Після здійснення переказу прошу мені про це повідомити.

Творимо! 

Наші інтереси: 

Йдемо до самодостатності!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка