Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Перша новація оновленого Народного Оглядача: «Учасники події». Гайда тестувати!

Остаточний прихід 2016 року – «старий Новий рік» – приніс цікаві подарунки учасникам стартапу Вільна Українська Держава. Цими подарунками стали нові функції, доступні для всіх наших акціонерів. То як, випробуємо?  

160115-gravec.jpg

Ділимось Галією! Всесвіт радіє!
Ділимось Галією! Всесвіт радіє!

Перший подарунок називається «Подія». Тепер кожен акціонер може додати до своєї статті будь-яку кількість учасників події. А інші акціонери можуть не тільки коментувати цю статтю, а й підтримати кожного учасника енергією дарування – Галією.

Учасникам події треба заповнити у своєму профілі поле "Життєва роль". Тоді блок "Подія" виглядатиме так:

Цей функціонал особливо корисний для дискусій або мозкових штурмів: глядачі дивляться відеозапис або слухають аудіозапис, а потім голосують і коментують свою оцінку.

Щоб довго не говорити, одразу ж беремо бика за роги і приступаємо до випробовування функції «Подія».  Для цього переглянемо «футурологію у вареничній»!  

Гайда галити!

Тиснемо ТУТ

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Гарна новина, толкова функція!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Гарно!
Щось подібне хотілося б мати і для голосування (навіть без галів) за окремі фільми у статті 10 фільмів про штучний інтелект

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Для голосування за кращий фільм можна додати опитування з переліком усіх фільмів.

Арсен Дубовик каже:
Гарно!
Щось подібне хотілося б мати і для голосування (навіть без галів) за окремі фільми у статті <a href="https://www.ar25.org/article/10-filmiv-pro-shtuchnyy-intelekt.html" class="bb-url" rel="nofollow">10 фільмів про штучний інтелект</a>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!