Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

25 березня 2015 року – день заснування української нації нового циклу

У середу 25 березня 2015 року, у день воскресіння Ісуса Хреста, на сході Сонця о 6 годині ранку українці цілого світу здійснили колективну молитву за Україну і заснували нову українську націю.

150316eko-nacionalizm.jpg

Прапор Еконаціоналізму з аріянським символом святого Володимира Великого
Прапор Еконаціоналізму з аріянським символом святого Володимира Великого

Нагадаємо, що 22 березня 2015 року на весняне рівнодення розпочався новий 532-річний націотворчий цикл, 1596-річний релігійний цикл і новий цивілізаційно-расовий цикл.

Весняне рівнодення традиційно завершується 25 березня. 25 – це число Перемоги, число боголюдини, число Ісуса Хреста. Це також річниця історичної події: 25 березня 31 року відбулося воскресіння Ісуса Хреста.

Нація – це організований народ. Нині українці перебувають у стані хаотизованого «етнічного натовпу». Для перетворення на структуровану націю потрібен «центр кристалізації». У ролі такого центру спільно виступають портал «Народний Оглядач» і громадський телеканал ТБ-7.

Наше головне завдання – просування націотворчого світогляду, формування середовища громадських лідерів і створення механізму швидкого структурування нової української нації.

25 березня 2015 р. ми розпочали відлік процесу практичного творення нової української нації, яка незабаром заснує свою власну політичну організацію – Третій Гетьманат (Українську державу). Нація творить державу, держава творить націю. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Юрій Чушенко.
0
Ще не підтримано

Вдало вибраний час-запорука УСПІХУ!

Дух - основа Всесвіту

Коментарі

Зображення користувача Юрій Чушенко.
0
Ще не підтримано

Вдало вибраний час-запорука УСПІХУ!

Дух - основа Всесвіту