Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

“Перехід-IV” – він і в Африці “Перехід-IV”

Журнал нової еліти “Перехід-IV” читають на всіх континентах. В тому числі й в Африці.
Є в Центральній Африці така країна – Конґо. А в ній лише в 50 кілометрах на північ від екватора є місто Кісанґані. В місті Кісанґані розташована місія ООН (MONUC – Mission Observation of United Nation in Congo). В цій місії у Кісанґані працює 35 українців – льотчики, лікарі, військові спостерігачі, адміністративні співробітники (загалом же в Конґо в різних місіях працює біля півтори сотні українців). Є серед них і читачі нашого журналу.

У більшості людей є потреба в інформації з України. Тут на допомогу приходить Інтернет. Доступ до світової мережі для працівників ООН безкоштовний. Але люди настільки зайняті роботою по 12–14 годин на добу, особливо льотчики, що на сидіння за комп’ютером, немає часу. Тому ті, у кого трапляється раптом трохи вільного часу, роздруковують деякі “закачані” з Інтернету статті, і вони тоді передаються з рук в руки. А потім під час відпочинку люди жваво обговорюють прочитане.

Саме так протягом року читали в Кісанґані й наші видання – “Перехід-IV” та “Народний Оглядач”. Але нещодавно прийшла радісна звістка. Один з наших читачів був у відпустці на Батьківщині й привіз з собою до Конґо комплект “Переходу-IV”, якій одразу “пішов по руках”. Це одразу пожвавило інтерес до ідей, висловлених у журналі.

Цікаво, що до кола читачів приєднались і кубанці, які також працюють у Кісанґані. Причому читають вони “Перехід-IV” без перекладача. Напевно, спрацьовує родова пам’ять.


----------------------------------------------------

Читацькі клуби “Перехід-IV”:

Київ
Єнакієве (Донецька область)
Брюґґе (Бельгія)
Львів
Львів-2
Пітсбург (США)
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи