Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Наймані робітники цінують компанії, що їх не звільняють

Світ:

Американці найбільше цінують не рівень зарплат, що їм надає роботодавець, а відкритість керівництва компанії і стабільність роботи в ній.
До цього висновку прийшли аналітики журналу Fortune, що опублікував список американських компаній, що надають своїм співробітникам найкращі умови праці. Даний перелік був складений на основі опитування більш 40 тис. найманих робітників.

Кращою компанією другий рік поспіль визнається брокерська фірма Edward Jones (діє в місті Сент-Луїс), що надає своїм співробітникам найкращі умови для навчання і програм підвищення кваліфікації, а також надає їм можливість брати участь у прибутках компанії. На другому місці також другий рік підряд виявилася компанія Container Store (місто Даллас), що займається роздрібною торгівлею. Ця фірма забезпечує своїм співробітникам найвищі зарплати в галузі і, крім того, компанія за свій рахунок відраховує 4% від зарплати кожного співробітника на його пенсійний рахунок. Співробітники Container Store безкоштовно користуються послугами масажистів, інструкторів по йозі і т.д. Примітно, що ця компанія вкрай неохоче звільняє своїх співробітників. На третьому місці юридична фірма Alston&Bird (місто Атланта). Керівники цієї фірми щодня вислуховують думку усіх своїх підлеглих. Крім того, незважаючи на вал скорочень, що прокотилися по юридичних фірмах США цього року, Alston&Bird не звільнила жодного співробітника.

У список десяти кращих також увійшла компанія Xilinx - виробник напівпровідників, що також не звільнила жодного свого працівника. Щоб знизити витрати, зарплати співробітників компанії були зменшені, у середньому, на 6%, однак сам топ-менеджер скоротив свою зарплату на 20%. Відомий виробник програмного забезпечення компанія Adobe влаштовує постійні зустрічі топ-менеджерів і рядових співробітників. Щоп'ятниці й у переддень кожного святкового дня для співробітників фірми улаштовуються вечоринки. Раз у п'ять років, кожен співробітник Adobe одержує можливість на додаткові три тижні оплачуваної відпустки (звичайна відпустка в США не перевищує двох тижнів).

Компанія American Cast Iron Pipe, виробник труб, відрізняється рекордно низькою плинністю кадрів. Кожен п'ятий працівник працює тут більш 20-ти років. Усі співробітники фірми й члени їхніх родин забезпечуються безкоштовним медичним обслуговуванням (у тому числі, компанія цілком оплачує послуги дантистів). Будівельна фірма TDIndistries належить своїм співробітникам. У ній уведена дотепна система страхування (у тому числі і медичного) - чим менше зарплата працівника, тим більшу частку страхових виплат компанія бере на себе.

Мережа супермаркетів Wegmans Food Markets оплачує своїм співробітникам дні, що вони витрачають на догляд за хворими кішками й собаками. Крім того, працівники Wegmans Food Markets безкоштовно репетиторствують, навчаючи місцевих дітей і підлітків. Цю роботу також оплачує роботодавець. Аналогічно діє виробник джемів і морозива J.M.Smucker. Співробітники J.M.Smucker можуть займатися волонтерською роботою в робочий час. Крім того, J.M.Smucker довічно оплачує своїм співробітникам і членам їхніх родин медичні витрати. Працівникам J.M.Smucker також безкоштовно допомагають кинути палити. Банківська компанія Synovus створила власний дитячий садок для дітей співробітників. Крім цього, Synovus робить для своїх співробітників значні пенсійні відрахування і дозволяє їм брати участь у прибутках підприємства. Для порівняння, у цьому списку Microsoft займає 20-і місце, Intel -28, Procter& Gamble - 46, газета New-York Times - 93-e.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи