Зображення користувача Андрій Камінь.
Андрій Камінь

"О новий чудовий ПРЕЗИДЕНТ"

Спецтема:

Оскільки наближається велике і довгоочікуване свято для всіх політиків різних кольорів і орієнтацій, а саме вибори, ми розпочинаємо рубрику "О новий чудовий ПРЕЗИДЕНТ".

Випуск 1: шоколадний олігарх і не раз фарбований лис чи (якщо комусь так більше сподобається) шоколадний лис і не раз фарбований олігарх.

Як ви зрозуміли, сьогодні ми повідаємо вам деякі цікаві і, НА ЖАЛЬ, багато ким забуті факти з біографії Петра Олексійовича Порошенка.

Отже, Петя Порошенко, один з передових революціонерів на Помаранчевій Революції і кум бджолиного короля і нашого колишнього горе-президента – Ющенка, при зміні влади швидкими темпами стає з «помаранчевого» - безцвєтним (читай позафракційним) з чуть-чуть «блакитним» відтінком (чи у всіх сенсах цього слова, не знаю). Так як Петя забиває на кума і на помаранчі і вивалюється з «Нашої України», коли розуміє, що корабель стрімко йде на дно (а він як один з наймудріших щурів лишає корабель першим) і тихенько привалюється до «Партії гандонів» (не офіційно, звичайно), а згодом (вельми логічно) стає міністром ГЕкономіки і торгівлі під керівництвом кровосісі-Азарова. Потім якось знову дує вєтєр пєрємен і Петя розуміє, що знову час примикати до революціонерів. І тут ми бачимо вже святого Петра зі сльозима на очах тримаючого за ручку Дмитра Булатова і кидаючого клятви-обіцянки-цяцянки із сцени тепер не просто Майдану, а Євромайдану. І тут… О диво. Люди знову ведуться.

І лишається одне риторичне запитання : можливо в свої цукерки/чоколядки "Рошен" Петя кладе окрім консервантів і трохи наркотиків?


В тему:

Файні новини з Майклом Щуром (АЄОА 23)

В ЦВК завершено прийом документів. Усього охочих до президентства 46

Сьогодні партії висунули ключових кандидатів у президенти

Президентський старт

Вже четвертий регіонал подався в президенти​

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.

Риба шукає де глибше))) а чоловік... А що він поганого зробив? У корупції незамішаний, борець за народ! Які факти проти нього? Йде до презкрісла повним ходом, хіба це злочин?)))

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Зображення користувача Миро Продум.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.

Голосуємо за того кандидата, який це включить до своєї програми:

"Ми створимо народну армію за швейцарським зразком. Ми дамо народу право на захист. Ми введемо наявну у людей зброю в правове поле, щоб кожна одиниця була зареєстрована, а її власник розумів свої права, обов’язки і відповідальність.

Ми не будемо покладатися на військові союзи. Ми створимо потужну, зразкову українську армію і розвинену службу національної безпеки, які надійно захистять країну від зовнішніх агресій. Служба в українському війську стане однією з найпочесніших професій".

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.

Згоден із Стратегом. Як зміниться Україна, коли Порошенко стане ПУ?

Зображення користувача Альберт Саїн.

На мою думку вона ратше буде і такою ж самою як і при Янику, лиш без Крима і Східної України.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

))) ?Думаєте, що розвалене цукрове агровиробництво і розграбовані цукрові заводи запрацюють знову?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)