Зображення користувача Тарсенова Чайка.
Тарсенова Чайка
366

Перший в Україні масовий он-лайн курс

Категорія:

Усі небайдужі до досягнень української освітньої системи можуть тішитися. 16 вересня стартував масовий онлайн курс  Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема – актуальна: «Бренд-менеджмент». Викладач – провідний експерт Української асоціації маркетингу. Організатори пропонують зручний графік навчання та безкоштовний доступ. А головне  - рідною мовою!  Це перша офіційна спроба вищої школи увійти до світової спільноти онлайн навчання.

Перші спостереження досить оптимістичні. Курс відповідає запиту часу. Організатори планують допомогти вам осмислити  принципи управління брендом; навчити методикам створення нового бренду й системі його управлінням; розказати як реалізувати стратегії бренду з максимальним ефектом для бізнесу та проаналізувати успішні бренди й методики їх посилення. Отже, якщо бути наполегливим, то отримаєте  знання та навички управління брендами в нинішніх умовах бізнесу з точки зору сучасної теорії та практики маркетингу.

Методика роботи доступна й проста. Зареєструвавшись на сайті «Університет онлайн», надається доступ (у зручний для слухача час) до відео лекцій та інших матеріалів курсу. Впродовж 4 тижнів щопонеділка на сторінці курсу публікуються 2 нові відеолекції, 2 тести і тема для обговорення нового матеріалу. Слухати, повторювати, тестуватися, запитувати, обговорювати можна стільки, скільки на те є потреба.

Викладач Андрій Длігач – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідний експерт Української асоціації маркетингу, член редакційної колегії журналу «Маркетингові дослідження в Україні», член міжнародних професійних журі «Бренд року» (Білорусь), EFFIE AWARDS (Україна), «Білий Квадрат» (Білорусь), «Золотий компас» (Україна), фестивалю OPEN (Білорусь), запрошений викладач програми «Брендинг» Британської Вищої школи дизайну (Москва).

Цікаво, що розробники курсу очікували  запит біля 2,5 тис. слухачів. Та у перший день роботи сайт проекту відвідало 2980 осіб. Курс Андрія Длігача слухали в 28 країнах світу – в Україні, Росії, США, Польщі, Німеччині та багатьох інших. Перші тести з бренд-менеджменту здавали в 67 містах України – найчастіше у Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську, Львові та Рівному. Це не тільки студенти профільних (економіка, маркетинг) і непрофільних факультетів, а й ті, хто бажає створити власний бізнес та бренд, підприємці, лідери та відповідальні за імідж неприбуткових організацій. Сьогодні таких зацікавлених уже 7000 осіб.

Проект  «Університет онлайн» працює в тестовому режимі. Тут усі (і розробники)  вчаться.  Тому від слухачів очікують конструктивної критики і розуміння причетності до чогось нового.

Навчання почалося, але є ще можливість зареєструватися. Утім, потрібно взяти до уваги, що після завершення курсу (16 жовтня 2013 року) всі його матеріали будуть недоступні.

Надалі уважно слідкуймо за розгортанням проекту. А поки пропонуємо читачам Народного Оглядача поміркувати над основним постулатом лекції №1 курсу про те, що бренд не просто організовує взаємини із споживачем шляхом певної пропозиції, а уміщує в собі невідчутну силу властивостей, за допомогою якої у свідомості споживача формується унікальний сталий образ, пов'язаний з додатковими цінностями. Просто? Складно? Принаймі,  маєте можливість це перевірити та вдосконалити. Стартап «Вишня Борія» розгортається незабаром!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Корисна інформація. Добре викладено матеріал.
Зауваги:
"якщо бути наполегливим, то отримаєте знання та навички управління брендами в нинішніх умовах бізнесу з точки зору сучасної теорії" - краще активізовувати речення, тоді мова стає живішою. Також вживати пряме звертання: Будьте наполегливими, і ви отримаєте..." "З точки зору.." - з погляду.
"Зареєструвавшись на сайті" - зареєструйтесь на сайті.
"надається доступ" - і матимете доступ.
"Слухати, повторювати, тестуватися, запитувати, обговорювати можна стільки, скільки на те є потреба" - слухайте, повторюйте, тестуйтеся.... Активна мова має відповідний вплив на читача.
"а й інші бажаючі створити власний бізнес" - а й ті, хто бажає створити...
"всі, хто зацікавлений питанням створення брендів та управління брендами"- всі, кого зацікавили питання ...
"всі його матеріали стануть недоступні" - всі його матеріали будуть недоступні...
"Надалі будемо уважно слідкувати" - надалі уважно слідкуймо...
Дякую.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Тарсенова Чайка.

Творімо разом мову Сенсар! Дякую, виправила усе, крім активної форми. Тому що "рейєструйтеся на сайті" можна сприйняти як рекламу.

Часом у простір влітаю,
Світлу подію здійснюю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

У згадано випадку варто казати "Після реєстрації на сайті"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Світ Зелений.

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача Тарсенова Чайка.

Цікаві неформальні підсумки онлайн проекту:
Головний урок для розробників (за їх коментарями) - увага до слухачів, винахідливість, терпіння.
Головне завдання наступних курсів – спрощення та уніфікація, мінімалізм та лаконічність як сайту, так і навчального матеріалу.
Цінною для студентів є мобільна версія сайту; значна кількість побажань про весь навчальний контент у смартфоні.
Цінуються короткі лекції із зображеннями та анімаціями (й можливістю скачувати їх у свій архів), домашні завдання – у вигляді творчих завдань.
Багато слухачів зацікавилися живою зустріччю із викладачем та потребою мати з ним постійну переписку.
Кожен п’ятий студент бажає мати сертифікат по закінчення курсу.

Часом у простір влітаю,
Світлу подію здійснюю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Створити онлайн-курс - це досить великий обсяг роботи. Під час його підготовки автору треба щось їсти, з кимось консультуватися (у т.ч. за платню).
Зрозуміло, Брахман черпає енергію з Всесвіту, та все таки....
?Цікаво, як на онлайн-курсах матеріалізується вдячність слухачів?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Світ Зелений.

Перший в Україні масовий он-лайн курс -- тут є деяке перебільшення:
1 щодо масовий -- так , велика кількість учасників;
2 щодо перший -- ні, не перший.

Перші курси почали створювати тернопільські вчителі на порталі http://www.old.druzi.biz/

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача Воїн Світло.

Стартап «Вишня Борія» (Корпорація "Вишня Борія") вже розгорнувся!

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Тарсенова Чайка.

Продовження обговорення http://ar25.org/article/manifest-onlayn-uchytelya.html

Часом у простір влітаю,
Світлу подію здійснюю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Дякую за статтю.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!