Категорія:

Перший в Україні масовий он-лайн курс

Усі небайдужі до досягнень української освітньої системи можуть тішитися. 16 вересня стартував масовий онлайн курс  Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема – актуальна: «Бренд-менеджмент». Викладач – провідний експерт Української асоціації маркетингу. Організатори пропонують зручний графік навчання та безкоштовний доступ. А головне  - рідною мовою!  Це перша офіційна спроба вищої школи увійти до світової спільноти онлайн навчання.

Перші спостереження досить оптимістичні. Курс відповідає запиту часу. Організатори планують допомогти вам осмислити  принципи управління брендом; навчити методикам створення нового бренду й системі його управлінням; розказати як реалізувати стратегії бренду з максимальним ефектом для бізнесу та проаналізувати успішні бренди й методики їх посилення. Отже, якщо бути наполегливим, то отримаєте  знання та навички управління брендами в нинішніх умовах бізнесу з точки зору сучасної теорії та практики маркетингу.

Методика роботи доступна й проста. Зареєструвавшись на сайті «Університет онлайн», надається доступ (у зручний для слухача час) до відео лекцій та інших матеріалів курсу. Впродовж 4 тижнів щопонеділка на сторінці курсу публікуються 2 нові відеолекції, 2 тести і тема для обговорення нового матеріалу. Слухати, повторювати, тестуватися, запитувати, обговорювати можна стільки, скільки на те є потреба.

Викладач Андрій Длігач – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідний експерт Української асоціації маркетингу, член редакційної колегії журналу «Маркетингові дослідження в Україні», член міжнародних професійних журі «Бренд року» (Білорусь), EFFIE AWARDS (Україна), «Білий Квадрат» (Білорусь), «Золотий компас» (Україна), фестивалю OPEN (Білорусь), запрошений викладач програми «Брендинг» Британської Вищої школи дизайну (Москва).

Цікаво, що розробники курсу очікували  запит біля 2,5 тис. слухачів. Та у перший день роботи сайт проекту відвідало 2980 осіб. Курс Андрія Длігача слухали в 28 країнах світу – в Україні, Росії, США, Польщі, Німеччині та багатьох інших. Перші тести з бренд-менеджменту здавали в 67 містах України – найчастіше у Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську, Львові та Рівному. Це не тільки студенти профільних (економіка, маркетинг) і непрофільних факультетів, а й ті, хто бажає створити власний бізнес та бренд, підприємці, лідери та відповідальні за імідж неприбуткових організацій. Сьогодні таких зацікавлених уже 7000 осіб.

Проект  «Університет онлайн» працює в тестовому режимі. Тут усі (і розробники)  вчаться.  Тому від слухачів очікують конструктивної критики і розуміння причетності до чогось нового.

Навчання почалося, але є ще можливість зареєструватися. Утім, потрібно взяти до уваги, що після завершення курсу (16 жовтня 2013 року) всі його матеріали будуть недоступні.

Надалі уважно слідкуймо за розгортанням проекту. А поки пропонуємо читачам Народного Оглядача поміркувати над основним постулатом лекції №1 курсу про те, що бренд не просто організовує взаємини із споживачем шляхом певної пропозиції, а уміщує в собі невідчутну силу властивостей, за допомогою якої у свідомості споживача формується унікальний сталий образ, пов'язаний з додатковими цінностями. Просто? Складно? Принаймі,  маєте можливість це перевірити та вдосконалити. Стартап «Вишня Борія» розгортається незабаром!

Гравець: 
Тарсенова Чайка

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка