Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
1

Планове очищення Василькова від нелегалів

16 липня тривала акція по витісненню чужинців, які здійснюють незаконну торгівлю на прилеглій до Васильківського ринку території.

Нагадаємо, що 14 липня після першого етапу акції українські підприємці за підтримки бійців Організації “Патіот України” після короткотривалих сутичок витіснили циган, в’єтнамців та узбеків за межі де розташовані торгові місця.Проте знахабнілі нелегали вирішили і надалі продовжити незаконну торгівлю на приринковій території Васильківського ринку.Порадившись з українськими підприємцями, членство Організації “Патріот України” провело рейд по місцям, де здійснювали незаконну торгівлю узбеки, цигани та в’єтнамці. Крам нелегалів летів на проїзжу частину вулиці Володимирська, циганки репетували та голосили, а одного з нелегалів після “виховних робіт” забрала швидка допомога.Протистояння між чужинцями та українцями у Василькові загострюється. Знахабнілі нелегали та чужинці, які завдяки продажним чинушам тимчасово за ліберальним законодавством отримали дозвіл проживати в Україні, бажають і надалі визискувати українців. Натомість українці “пригадавши Січ Золоту, славні дні Святослава”, Холодний Яр та Марганець не дозволять топтати святу землю Василькова зайдам!Акції по звільненню Васильківського ринку від зайд і нелегалів з В’єтнаму (і не тільки) триватимуть і надалі.БОРОТЬБА ТРИВАЄ! ПРИЄДНУЙСЯ!

ТЕЛ. 063 764 98 03

В тему:Очищення згори або очищення знизу: геостратегічний прогнозПаралельне суспільство: Косівський урок для УкраїниДержава заохочує міграцію до України і приховує її наслідкиСлово психіатра: "Лібералізм - різновид психологічного розладу"Вторгнення чужих буде катастрофоюНімецький експериментМарганець як новий символ гордості

В тему: