Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Тотально вакцинувати еліту

Першим кроком Третього Гетьманату в царині охорони здоров’я стане відновлення медичної справедливості. Поголів’ю еліти – тотальну вакцинацію.

Вакцинувати проти кору та краснухи індійською вакциною:- вищих посадовців республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;- депутатів Верховної ради республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;- членів Кабінету міністрів республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;- членів Секретаріату президента республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;- керівництво Міністерства охорони здоров’я республіки;- гламурну еліту.Вакцинацію здійснювати прилюдно, на центральних площах та майданах, з прямою теле- та радіотрансляцією.В разі ухилення еліти від вакцинації індійською вакциною проти кору та краснухи доставляти еліту на місця вакцинації під конвоєм добровільних народних санітарних дружин.В разі відмови еліти від вакцинації індійською вакциною проти кору та краснухи здійснювати вакцинацію методом аргументованого переконання.100%-на вакцинація еліти індійською вакциною проти кору та краснухи – обов’язкова і тому невідворотна. Приналежність до еліти – гарантія вакцинації.Підтримуєш вакцинацію еліти індійською вакциною проти кору та краснухи – підтримуєш Третій Гетьманат.Майбутнє еліти – в руках народу.Майбутнє невідворотне.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи