Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Дівчина-воля, дівчина-зброя

11 червня ввечері в гарненькому Sun City “Славутич”, що в Київському гідропарку, відбулася прес-конференція Руслани з приводу виходу в світ її нового альбому “Дикі танці”. Цей альбом став яскравим підсумком Русланиного гуцульського проекту, в ході якого було здійснено 20 експедицій в Карпати. Він сконцентрував у собі величезну силу і сонячну енергетику української етнічної музики.
Музика 11 пісень, які увійшли в альбом, не є народною. Це сучасна танцювальна музика, збудована на етнічних гуцульських ритмах, і в кожній пісні основним інструментом є цимбали. Руслана шкодує, що з різних причин у цей альбом не потрапили вже готові 6 композицій.

Присутній на прес-конференції Олег Долинський, директор Comp Music – українського представника знаменитої англійської Real World Studio,- відзначив, що ідея альбому “Дикі танці” – покласти в основу сучасної танцювальної української музики не африканські ритми чи кельтські мотиви, а рідні гуцульські.

Руслана поділилася своїми враженнями від концертів, які вона давала в Одесі, Кременчузі, Харкові, на яких вона “відкатала” 3 пісні з альбому. Публіка просто шаленіла. І це дало співачці енергії і впевненості, що пісні гуцульського проекту потрібні в першу чергу молоді Сходу і Півдня України. Руслана вже твердо знає, що вона не західно-українська, а всеукраїнська співачка, яка несе славу української музики в Європу. До речі, в Європі зараз величезна мода на етнічну музику. А українська етнічна музика є без сумніву унікальною!

А я — дівчина-воля,
За собою долю кличу свою.
А я — дівчина-воїн,
Я не знаю болю, навіть жалю.
А я неба водою
Вмию вроду мою — тугу мою.
А я дівчина зброя.
Си не бою ні снігів, ні вогню.


— натхненно співає Руслана в пісні під назвою “Північна”, яку хочеться назвати гімном арійських жінок. На мій погляд, ця пісня найкраще демонструє очевидну зміну сценічного образу Руслани: від романтичної принцеси до дівчини-воїна. Змінилося все: одяг, зачіска, прикраси, настрій і навіть погляд — впевнений і спокійний. “Після цього альбому я зможу все” — сказала Руслана.

Вона переконана, що перш ніж з’явилася кельтська музика, була музика гуцульська. Врешті-решт, кельти-гали прийшли в Європу з Західної України. Про це давно знають вчені. Завдяки Руслані про це скоро дізнаються німці, французи, британці та іспанці. Хай Буде!

Запрошуємо прихильників Великого Переходу на презентацію “Диких танців”, яка відбудеться 15 червня о 22-00 в Sun City “Славутич”. Довідки за тел.: (044) 451-65-85.

Офіційний сайт Руслани — http://www.ruslana.com.ua/ukr/main.html

------------------------------------
В тему:

Арійська стрілецька асоціація

Волинські амазонки

6 - Фактор експансії. Генії кінцевого результату.

Згадай себе!

Арійська метацивілізація

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Передчуття Великого джигаду

Фільм і роман «Дюна» як війна людей і психопатів – три вибухові ідеї таємного послання Френка Герберта

Моад’Діб став рукою Господньою – і пророцтво вільних справдилося. Моад’Діб приносив мир туди, де була війна. Моад’Діб приносив любов туди, де панувала ненависть. Він повів свій народ до справжньої...

Останні записи