Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Презентація Нового Суспільного Договору в УНІАН і на 5 телеканалі

5 вересня 2007 р. в інформаційній агенції УНІАН відбулась прес-конференція, присвячена презентації Нового Суспільного Договору та майбутніх Конституційних зборів на його основі. Своє бачення процесу заснування нової української держави висловили голова оргкомітету зi скликання Конституційних зборiв Юрій Іванович Збітнєв та голова Громадської Ради України Валентин Миколайович Халецький.
Новий Суспільний Договір базується на трьох принципах Реформації держави:

1. Конституційна МЕТА ДЕРЖАВИ: зростання кількості корінного населення та якості його життя. Критерій наближення до мети — Національний індекс людського розвитку, який містить у собі Індекс людського розвитку ООН (тривалість життя, рівень освіти, реальні доходи на душу населення) та індекс народжуваності. Він розраховується і оприлюднюється щоквартально разом з іншими стратегічно важливими показниками.

Юрій Збітнєв (зліва) і Валентин Халецький
Юрій Збітнєв (зліва) і Валентин Халецький (фото НО - sd.org.ua)


2. ПЕРСОНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ всього вищого керівництва за результати своєї діяльності — власними майном, свободою і життям.
Президент обирається всенародно, має найбільші повноваження і несе персональну відповідальність власними майном і свободою за виконання державою конституційної мети. Відновлюється смертна кара за економічні злочини в особливо великих розмірах. Президент і вся владна верхівка збагачуються лише разом з українським народом. Власність, отримана на прямому чи посередньому зубожінні суспільства, визнається ганебною і злочинною. Недоторканою є тільки суспільно визнана правильна (чесна) власність. Вона створюється лише внаслідок збагачення суспільства або ж законно успадковується, якщо раніше була чесною. Ганебна власність підлягає легалізації шляхом компенсації суспільству заподіяних збитків у визначений законом термін.

3. НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ за діяльністю держави.
Головний контролюючий орган — Конституційно-ревізійна палата, що поєднує функції Конституційного суду, Рахункової палати і Центральної виборчої комісії. Голова КРП обирається всенародно і несе персональну відповідальність за виконання своєї функції. Кожний громадянин України знає Конституцію і зобов’язаний її захищати в законному порядку. З цією метою постійно здійснюється широка юридично-просвітницька робота, узаконюється право громадян України на самозахист за допомогою короткоствольної вогнепальної зброї.

Презентація Нового Суспільного Договору з прямою телетрансляцією на 5 каналі
Презентація Нового Суспільного Договору з прямою телетрансляцією на 5 каналі (фото НО - sd.org.ua)


Прес-конференція транслювалася на 5 телеканалі. Юрій Збітнєв і Валентин Халецький відповіли на запитання журналістів.

-------------------------------------
В тему:

У Києві створено оргкомітет зі скликання Суверенних Конституційних Зборів за народною ініціативою

Новий Суспільний Договір

Нова Угода партії снайперів

Беззахисність — це провокація!

Легалізація зброї як стимул до Реформації

Мораль – засіб виживання і розвитку суспільств

Президент повинен збагачуватися лише разом з українським народом

Головною загрозою національній безпеці України є її владна верхівка

Символіка Нового Суспільного Договору

Символіка Нового Суспільного Договору (фото НО - sd.org.ua)В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи