Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стихійне покозачення населення України

В Україні створюються все нові козацькі організації. Схоже, що у такий спосіб український середній клас шукає захисту від сваволі чиновників та олігархів. Про це і багато іншого йшлося на круглому столі «Сутність і основні завдання сучасного українського козацтва» 23 вересня 2006 р.
Ця зустріч відбулася за ініціативи ВГО «Всеукраїнське козацьке військо» в приміщенні Українського військово-козацького інституту. В ній взяли участь керівники козацьких організацій України, члени Ради українського козацтва при Президенті України, науковці, фахівці з інформаційних технологій.

Учасники наради відверто обговорили існуючі проблеми і констатували необхідність розвитку козацької ідеології, налагодження інформаційної взаємодії та координації між великою кількістю козацьких організацій, системного розвитку правової та економічної бази козацького руху.

----------------------------------
В тему:

Українське козацтво: від раціоналізації держави до Третього Гетьманату

Продай одежу й купи меч!

ЕЛІТА

Громадський лад у Феодосії відтепер охоронятимуть козаки та дружинники СПАСу

Кубанці відмовилися від таблички «Росія» на Хортиці
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи