Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 224
  • Hits: 244

Для МВС купили систему «Безпечна країна» із розпізнаванням облич за 197 мільйонів

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Семимильними кроками йдемо до цифрової диктатури, беручи приклад з Китаю, на який вирішила рівнятися нинішня влада. Система стеження забезпечить взаємодію усіх органів влади, зможе розпізнавати обличчя та аналізувати поведінку людей.

Державне агентство інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) 11 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «АйТі-Солюшнс» обладнання і софт платформи «Безпечна країна» за 196,60 млн грн, пише сайт "Наші гроші", посилаючись на систему «Прозорро»,

Цьогоріч для МВС мають поставити обладнання і софт для створення центральної ланки цифрової платформи «Безпечна країна», зокрема, засоби захисту інформації. Обладнання коштує 117,60 млн грн., а софт – 79,00 млн грн. Ціни окремих частин не оприлюднено.

Софт, зокрема, включає системи розпізнавання облич, поведінкової аналітики, аналітики розслідувань, керування інформацією та безпекою. Гарантійний строк складає три роки.

Платформа має дозволити персоналу, який займається охороною та безпекою, керувати технологіями, робочою силою, інцидентами та процедурами в повсякденній роботі та у надзвичайних ситуаціях. Вона забезпечить взаємодію усіх органів влади. Її закупили згідно з державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2023 року.

Виробниками є «BriefCam» (Ізраїль), «Herta» (Іспанія), «Octopus» (Ізраїль), «Veeam» (Швейцарія), «VMWare» (Ірландія), «Cisco» (США), «Lenovo» (Китай), «Dell» (США), «Samsung» (Корея), «NetApp» (США), «4thewall» (Туреччина), «Інкорсофт» (Україна).

Як повідомляється на сайті МВС України, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що МВС ініціюватиме підключення всіх камер спостереження до системи «Безпечна країна». В МВС вважають, що таким чином можна значно пришвидшити слідчі дії та кримінальні провадження під час розслідування резонансних справ.

Нагадаємо, в листопаді у Києві, Харкові та Дніпрі запрацюють перші відеокамери для контролю за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції.

 

 

 

Наші інтереси: 

Стежимо за нововведеннями держави, думаємо, як протидіяти її тотальному контролю.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Микола Стригунов's picture

Є єдиний правий та дієвий спосіб - організовувати референдум і відкликання депутатів. Тобто, організувувати зміну влади. Поки що, цей спосіб існує. Але, як свідчить досвід Західної Австралії, невдовзі влада його скасує. Ми ж знаємо досить багато груп людей, які хочуть змінити цю владу, геть та остаточно скомпроментовану, чи не так? І, ці групи досить числені та впливові...Отже, є хороші шанси на успіх цього.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Ігор Каганець's picture

Усі ці технології стеження врешті-решт працюватимуть для контролю надтварин. Фактично, тварюки створюють для себе систему стримування.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Микита Дубів's picture

Було б добре, щоб ті технології не навчилися розпізнавати обличчя під масками, але здаєтя, маска не допоможе. Бо ті китайці навчили техніку розпізнавати людей зі спини за ходою.

Слава Україні!
Героям Слава!