Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Новини ультраіндастріалу: Китай тестує систему стеження за допомогою технології розпізнавання облич

Категорія:

Китайські спецслужби тестують в регіоні, населеному в основному мусульманами, нову систему безпеки, яка попереджає владу, якщо об’єкт спостереження відійшов від будинку або офісу більше, ніж на 300 метрів. Програма використовує технологію розпізнавання облич, яка автоматично порівнює зображення з камер зовнішнього спостереження з базою даних поліції, пише Bloomberg.

«Подібна система прекрасно підходить для встановлення тотального контролю за людьми, — заявив фахівець з боротьби з тероризмом і колишній співробітник спецслужб США Джим Харпер. — Раніше ознакою тиранії вважався наказ: „Пред’явіть ваші документи“, який міг надійти від будь-якого поліцейського на вулиці. Тепер владі навіть питати нічого не треба».

У Синьцзян-Уйгурському автономному районі КНР, який знаходиться прямо на кордоні з Пакистаном і Афганістаном, проживає близько 10 мільйонів мусульман-уйгурів. Регіон перетворили на лабораторію зі спостереження за людьми після того, як з’ясувалося, що уйгури брали участь у терористичних атаках ісламських радикалів в 2013-2014 роках.

На кожному кроці розташовані пункти огляду, поліцейські ділянки і камери зовнішнього спостереження. Місцева влада зобов’язала жителів встановити супутникові системи навігації в своїх автомобілях. Людей змушують проходити через систему розпізнавання облич при вході у великі торгові центри, ринки та автовокзали.

Зразки ДНК, відбитки пальців і скани райдужки для поповнення бази даних поліції у жителів збирають у примусовому порядку. Процедуру проводять як частину безкоштовного медобстеження, після чого передають відомості поліції.

Збирання персональних даних ведеться серед всього населення у віці від 12 до 65 років. Проектом займається компанія China Electronics Technology Group — державний підрядник, який спеціалізується на супутникових системах стеження і радарах для забезпечення внутрішньої безпеки.

Основна увага влади прикута до Кашгару — південної частини регіону, де колись проходив Великий шовковий шлях.

Наші інтереси: 

Усвідомлюємо, що Китай перетворюється на ультраіндустріальну тиранію.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Континентальний блок буде апофеозом ультраіндустріальної машини.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Континентальний блок буде апофеозом ультраіндустріальної машини.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Хммм, здається, що американська технологія Face ID, яка почала розповсюджуватися разом з останніми моделями айфонів, більш ефективніша в побудові тоталітарного суспільства. Ви ще не чули, що незадовго телефони можна буде відкривати лише за допомогою власного обличчя?

https://www.youtube.com/watch?v=mW6hFttt_KE

Миролюбність і озброєність!