Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 13
  • Hits: 13

Facebook є дата-компанією, яка лише маскується під соціальну мережу – Марк Вайнштейн (MeWe, США)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

FB отримує прибуток, відстежуючи все, що роблять користувачі – як на його веб-сайті, так і поза ним, а потім продаючи їхні особисті дані справжнім клієнтам FB: рекламодавцям, маркетологам та політикам.

Про це написав Марк Вайнштейн (Mark Weinstein) – засновник альтернативної соціальної мережі MeWe (Я–Ми) з посиланням на статтю у британській  The Guardian «Apple accuses Facebook of 'disregard for user privacy'» (Apple звинувачує Facebook в "ігноруванні конфіденційності користувачів").

У цій статті директор Apple з питань глобальної конфіденційності стверджує: «Керівники Facebook чітко заявили, що мають намір зібрати якомога більше даних як для своїх головних, так і для сторонніх продуктів, щоб розробити та монетизувати докладні профілі своїх користувачів, і це ігнорування конфіденційності користувачів продовжує розширюватися на нові продукти».

«FB отримує прибуток, відстежуючи все, що роблять користувачі – як на його веб-сайті, так і поза ним, а потім обмінюючись / продаючи особисті дані своїх користувачів справжнім клієнтам FB: рекламодавцям, маркетологам та політикам» – написав Марк Вайнштейн.

Він переконаний, що це створює чудові можливості для MeWe – соціально правильної мережі. Учасники MeWe є поважними клієнтами для обслуговування, а НЕ даними для продажу, таргетування чи маніпулювання. MeWe  працює без реклами, без аналізу даних, без маніпуляцій із подачею новин.

«Народний Оглядач» уже писав про цю мережу: Прихильники здорового глузду і конфіденційності обирають соцмережу MeWe

Настав час переходити на MeWe. Мій профіль: mewe.com/i/ігоркаганець

Наші інтереси: 

Позбуваємось паразитичних процесів. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Світ Зелений's picture

Там ще немає української... в MeWe
Фейсбук недавно почав давати значні збої, сайт не завантажується по кілька годин, спілкування в реальному часі теж не виходить. Сайт став настільки важким, що надоїдає чекати поки він запрацює. Молодь обзиває той сайт нехорошими словами і вже перейшла в інстаграм, спілкується там.

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.