Важливість: 
3
Після Фейсбуку. Яке майбутнє соціальних мереж?

Марк Цукерберг дав свідчення перед комісіями Сенату та Палати представників США. Головний висновок після цих слухань: фейсбук буде ставати більш зарегульованим.

Частина цих нововведень буде позитивною, бо допомагатиме нейтралізовувати ботів, ускладнювати життя шахраям, терористам, наркоділерам тощо. Але при тому регулярно відбуватимуться непорозуміння і зі звичайними користувачами.

Сьогодні фейсбук є практично монополістом на глобальному рівні. Але зростання зарегульованості та регулярні збої в роботі користувачів призведуть до того, що поступово люди почнуть шукати якійсь альтернативи. Які альтернативи можуть бути?
 
Альтернатива має давати людині те, що вона отримувала у фейсбуці, і в той же час бути не менш зручною.

Переважна більшість людей спілкуються у фейсбуці зі своїми знайомими, з людьми зі своєї країни і своєю мовою. Тому для них альтернативою можуть стати різні національні, або навіть локальні мережі.

Ті, хто має багато фейсбучних френдів, як правило не читають повідомлення френдів, а використовують фейсбук для поширення якойсь своєї інформації. Вони ж частіше нариваються на “бани” фейсбука, часто навіть незрозумило за що. Частина цих людей почнуть шукати інші мережі, які охоплюватимуть близьку їм аудиторію та матимуть адміністрацію мережі з близькими поглядами.

Чимало заможних людей готові будуть перейти в платні мережі, які гарантуватимуть захист особистої інформації та відсутність нав’язливої реклами.

Отже, можна очікувати, що фейсбук найближчими роками ще залишиться, але в світі почнуть розвиватись різні локальні, національні, професійні та інші мережі. Замість одного монополіста людство отримує так би мовити “мережу соціальних мереж”.

 

Наші інтереси: 

На зміну монопольному глобальному фейсбуку (соцмережа - великий натовп) йде мережа організованих мереж-демосів.

Гравець: 
Володимир Щербина

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка