Lithuanian translation unavailable for Дітей без щеплень не візьмуть в школи.

Comments

cBіт Розумний's picture

А хтось на НО дуже хвалив Супрун...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

cBіт Розумний's picture

Хороший спосіб для шкіл позбутись "паршивих (рос.) овець", тобто учнів, які патологічно не сприймають навчання та самовдосконалення,постійно зривають уроки та доводять до сказу педагогів-рабів....

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Костянтин Струк's picture

Quote:
Ну от і приїхали! Невже Супрун і Гриневич не знають, що щеплення - небезпечні.

Логіку обох зрозуміти дуже просто. Вони просто не мають іншого виходу. Ті дані про смертність унаслідок побічних дій вакцинації, що маємо на сьогодні, медична статистика не бере до уваги, оскільки вважає, що у кожному випадку треба проводити конкретне розслідування, а про епідемію смертності через вакцинацію говорити, мабуть, зарано. А от про епідемію грипу чи кору - нажаль, говоримо дедалі частіше.
Я не захищаю ні Супрун, ні Гриневич. Але традиційна система занадто повільно піддається таким радикальним змінам, як скасування вакцинацій. А революційним шляхом у цій галузі йти не завжди безпечно.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Микола Погорілець's picture

Чудова новина!
Розквіт індивідуального навчання і гуртування спільноти у роботі із офіційною медициною!

Ігор Каганець's picture

Так, це стимул для переходу до постіндустріальних форм освіти і самоорганізації. Індустріальна система руйнує сама себе, з чим усіх і вітаю.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

cBіт Розумний's picture

І все-таки епідемічні дитячі хвороби існують. Як бути з ними?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Ігор Каганець's picture

Вакцинація не захищає від епідемій, а в багатьох випадках є їх причиною.

"Інфекційні захворювання йшли на спад протягом десятиліть перед введенням щеплень; американські лікарі повідомляють про тисячі серйозних побічних реакцій щороку, включаючи сотні смертей і довічних інвалідностей; повністю щеплене населення страждає від епідемій, а учені приписують безліч хронічних імунних і нервових хвороб програмі масових щеплень".

Джерело: Суперечності між медичною наукою і політикою вакцинації

cBіт Розумний wrote:
І все-таки епідемічні дитячі хвороби існують. Як бути з ними?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Ігор Каганець's picture

"Навіть у тих батьків, які щиро вірять у всемогутність вакцинації, викликає великий сумнів необхідність проведення щеплень від цілком простих дитячих хвороб, як кір або свинка, не кажучи вже про краснуху або вітряну віспу. Ці хвороби залишають стійкий, зазвичай довічний імунітет, у той час, як щеплювальний імунітет швидко зникає, і, таким чином, хвороба виходить з дитячого віку, коли вона практично безпечна, у підлітковий і дорослий, коли її наслідки можуть бути набагато серйознішими.

Щеплення дітей породжує не тільки проблему зсуву хвороби в несприятливий для хворих вік, але й те, що щеплені дівчатка втрачають можливість набути довічний імунітет до інфекційних хвороб і передати його з молоком або через плаценту своїм майбутнім дітям. В результаті діти не отримують материнські антитіла, стають незахищеними від хвороб раннього дитячого віку, від яких малята в дощепленеву еру були захищені.

Незважаючи на масові профілактичні щеплення, а скоріше внаслідок них, смертність від інфекційних хвороб в Україні постійно зростає. Найбільший показник смертності спостерігається серед дітей. Зростає захворюваність на туберкульоз, епідемічний паротит (свинка) та гепатит В, при тому, що від цих захворювань проводяться обов’язкові щеплення. Крім кількісного зростання захворюваності на паротитну інфекцію, привертає увагу те, що ця хвороба із типових „дитячих” перейшла до ряду „дорослих”".

Джерело: Безжальна імунізація, або правда про щеплення

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Ігор Каганець's picture

"Газета «Дзеркало тижня» опублікувала велику статтю Ольги Скрипник «Випробування пробою Манту». Автор показала статистику, згідно з якою масова вакцинація від туберкульозу є головною причиною епідемії туберкульозу. Важкі побічні наслідки вакцинації приховуються, бо «в лікарнях діють негласні розпорядження, що категорично забороняють фіксувати ускладнення після щеплення або проби Манту».

Важкі побічні реакції на щеплення поширені не лише в нас. Конгресом США у 1996 році навіть створена система повідомлень про побічні ефекти щеплень. Щорічно вона отримує близько 11000 повідомлень про серйозні наслідки. Федеральний уряд виплачує мільярди доларів батькам дітей, що загинули або стали інвалідами після щеплень".

Джерело: Масові вакцинації провокують епідемії.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Костянтин Струк's picture

Мені цікаво от що. Іноді вдається помітити, так би мовити, вище втручання у власному житті.
У січні 2016 року, коли я ще працював у Меморіалі Голодомору, я таки примудрився захворіти на ГРВІ. З ускладненням у вигляді бронхіту потрапив до лікарні. Пригадую, як моя тодішня директорка у розмові по телефону бідкалася, що півколективу злягло - тоді просто волосся дибки ставало від згадки про нові штами вірусу.
Восени того ж року, коли оголосили, що нам загрожує чергова епідемія, батько запропонував мені: піди і зроби щеплення - хоч і заплатиш гроші, але, принаймні, будеш спокійний, що не підхопиш чергової зарази. Але у поліклініці мені сказали конкретно: вакцин нема! Аргумент, проти якого не підеш із вилами.
Зважаючи на перспективу отримати після щеплення якесь ускладнення, думаю, що це було те саме вище втручання. Хоч фанати вакцинації закинуть мені, що я недостатньо добре добивався свого права за власні гроші зробити "таку необхідну" процедуру.

Поки дихаю - сподіваюсь!