Володимир Щербина's picture
Володимир Щербина
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Великий Майдан. Трохи про сакральне.

Спецтема:

Найгірше - це невідомість, особливо у тривожні часи. Не варто гадати, що нас чекає попереду. Але я скажу те, що знає багато хто - в кінцевому підсумку все буде добре. Ми вже один раз прожили це життя. Це був Майдан у Києві.

Ви всі розумні, освічені й дорослі люди. Ви й самі бачите - те, що записано в поважних текстах про те, що мале у великому і, що внизу, то і нагорі - працює як ланки одного ланцюга  єдиного закону світобудови.

Ми зараз переживаємо час Великого Майдану. І сьогоднішній день з шоу в Кремлі - це наше 16 січня з тими довбаними законами. Таке ж нахабство, презирство до холопів і захоплення своєю безкарністю і вседозволеністю.

Дійові особи ті ж самі. Трійка була на Майдані і весь час чогось вичікувала. Тепер вона на сцені Великого Майдану. Знову - ми миролюбна нація, в той час як нас били і принижували. Я зараз без оцінок, просто через це нам треба було пройти.

Потім Грушевського та “Правий сектор”, який казна-звідки взявся, і перша ломка планів геніїв провокацій. Я не знаю, що або хто в часи Великого Майдану зіграє роль “Правого сектора”, але події підуть не за планом Кремля. І ви про це знаєте.

Наш хряк теж був самовпевненим ублюдком і пер до останнього. Маленького неонаполеона історія нічому не вчить, але доля його така ж сама, як ростовського біженця.

Через київський Майдан пройшли мільйони людей, перш ніж він зміцнів, набрав силу і став переможцем. На це пішов час. Не поспішайте виривати чеку з гранати, як би це зараз не хотілося зробити. Через наш український Великий Майдан повинні пройти сотні мільйонів людей усього світу, для того, щоб могли не тільки запалити шини, а й перемогти. На це потрібен час . Це й буде найважчий і деколи тривожний час. Але тепер у вас, незважаючи на тривогу, є впевненість в тому, як все закінчиться.

Великий Майдан обов’язково переможе. І переможе тому, що в кожному з нас з’явилося те відчуття, якого не було раніше - віддати життя за ближнього свого. І ще. Наплюйте на зброю, його пропорції і все інше. Всевишній, на відміну від нас знав, як все буде і тому закликав до свого Світлого небесного війська тих, кого ми вже втратили. Вони допоможуть нам у найважчі хвилини. І ви це знаєте. Все буде добре!

Ось побачите: незабаром увесь світ з гордістю буде скандувати:

Слава Україні!

© Олександр Гудзов

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду та соціальної організації. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Comments

Леонід Українець's picture
0
No votes yet
Submitted by Леонід Українець on 20 March, 2014 - 22:48

Навіки слава!

https://t.me/ETEPHET

Василь Глод's picture
0
No votes yet
Submitted by Василь Глод on 20 March, 2014 - 23:25

На це можна хіба сказати: Хай Буде!

Радіймо!

Олег Подорожній's picture
0
No votes yet
Submitted by Олег Подорожній on 21 March, 2014 - 07:15

Якщо ви шукаєте зло ви знайдете його, якщо ви несете добро ви знайдете його, якщо ви нічого не шукаєте ви нічого не знайдете. Подумайте, що ви хочете. Якщо ви не знаєте що ви хочете запитайте своє серце.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Анатолій Висота's picture
0
No votes yet
Submitted by Анатолій Висота on 21 March, 2014 - 08:31

Прекрасна публікація! Вираз: Не поспішайте виривати чеку з гранати, як би це зараз не хотілося зробити. є дуже актуальним! Ато скільки з"явилося "сміливців", які сповідують Горького з його заслом: БЄЗУМСТВУ ХРАБРИХ ПАЙОМ МИ ПЄСНЮ.

Сергій Стецько's picture
0
No votes yet
Submitted by Сергій Стецько on 21 March, 2014 - 12:48

Підтримую - потужна стаття, оскільки дає нам додаткову наснагу з погляду духовного простору Волі.
Так, маємо максимально сконцентруватися і кожен робити свою справу спокійно, упевнено, пасіонарно.
Жодного розпачу чи зневіри. Упевненість і Сила.
Ми знаємо КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ - потужна і процвітаюча Україна - ПРИКЛАД ДЛЯ усього СВІТУ.
Тому так і буде! Хай буде!

Ми завжди успішні!

Володимир Світлий's picture
0
No votes yet
Submitted by Володимир Світлий on 25 March, 2014 - 23:51

Добре сказано.Через Великий Майдан мають пройти сотні міліонів.Своєрідна виховна година.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.