Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Великий Майдан. Трохи про сакральне.

Спецтема:

Найгірше - це невідомість, особливо у тривожні часи. Не варто гадати, що нас чекає попереду. Але я скажу те, що знає багато хто - в кінцевому підсумку все буде добре. Ми вже один раз прожили це життя. Це був Майдан у Києві.

Ви всі розумні, освічені й дорослі люди. Ви й самі бачите - те, що записано в поважних текстах про те, що мале у великому і, що внизу, то і нагорі - працює як ланки одного ланцюга  єдиного закону світобудови.

Ми зараз переживаємо час Великого Майдану. І сьогоднішній день з шоу в Кремлі - це наше 16 січня з тими довбаними законами. Таке ж нахабство, презирство до холопів і захоплення своєю безкарністю і вседозволеністю.

Дійові особи ті ж самі. Трійка була на Майдані і весь час чогось вичікувала. Тепер вона на сцені Великого Майдану. Знову - ми миролюбна нація, в той час як нас били і принижували. Я зараз без оцінок, просто через це нам треба було пройти.

Потім Грушевського та “Правий сектор”, який казна-звідки взявся, і перша ломка планів геніїв провокацій. Я не знаю, що або хто в часи Великого Майдану зіграє роль “Правого сектора”, але події підуть не за планом Кремля. І ви про це знаєте.

Наш хряк теж був самовпевненим ублюдком і пер до останнього. Маленького неонаполеона історія нічому не вчить, але доля його така ж сама, як ростовського біженця.

Через київський Майдан пройшли мільйони людей, перш ніж він зміцнів, набрав силу і став переможцем. На це пішов час. Не поспішайте виривати чеку з гранати, як би це зараз не хотілося зробити. Через наш український Великий Майдан повинні пройти сотні мільйонів людей усього світу, для того, щоб могли не тільки запалити шини, а й перемогти. На це потрібен час . Це й буде найважчий і деколи тривожний час. Але тепер у вас, незважаючи на тривогу, є впевненість в тому, як все закінчиться.

Великий Майдан обов’язково переможе. І переможе тому, що в кожному з нас з’явилося те відчуття, якого не було раніше - віддати життя за ближнього свого. І ще. Наплюйте на зброю, його пропорції і все інше. Всевишній, на відміну від нас знав, як все буде і тому закликав до свого Світлого небесного війська тих, кого ми вже втратили. Вони допоможуть нам у найважчі хвилини. І ви це знаєте. Все буде добре!

Ось побачите: незабаром увесь світ з гордістю буде скандувати:

Слава Україні!

© Олександр Гудзов

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Навіки слава!

https://t.me/ETEPHET

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Навіки слава!

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Василь Глод.
0
Ще не підтримано

На це можна хіба сказати: Хай Буде!

Радіймо!

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Якщо ви шукаєте зло ви знайдете його, якщо ви несете добро ви знайдете його, якщо ви нічого не шукаєте ви нічого не знайдете. Подумайте, що ви хочете. Якщо ви не знаєте що ви хочете запитайте своє серце.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Прекрасна публікація! Вираз: Не поспішайте виривати чеку з гранати, як би це зараз не хотілося зробити. є дуже актуальним! Ато скільки з"явилося "сміливців", які сповідують Горького з його заслом: БЄЗУМСТВУ ХРАБРИХ ПАЙОМ МИ ПЄСНЮ.

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Підтримую - потужна стаття, оскільки дає нам додаткову наснагу з погляду духовного простору Волі.
Так, маємо максимально сконцентруватися і кожен робити свою справу спокійно, упевнено, пасіонарно.
Жодного розпачу чи зневіри. Упевненість і Сила.
Ми знаємо КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ - потужна і процвітаюча Україна - ПРИКЛАД ДЛЯ усього СВІТУ.
Тому так і буде! Хай буде!

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Добре сказано.Через Великий Майдан мають пройти сотні міліонів.Своєрідна виховна година.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.