Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 8
  • Переглядів: 8

Корпоративна англійська

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Раніше вважалось, що знання ділової англійської мови потрібні тільки в філіях міжнародних компаній чи працівникам IT- компаній.  Однак, бізнес постійно шукає нові можливості, шляхи розвитку, ідеї. В більшості випадків, це спонукає виходити на міжнародний ринок та потребує знання іноземної мови. 

Сучасні керівники щодня використовують англійську для навчання, ведення переговорів, залучення інвестицій, продажу своїх товарів чи послуг, пошуку нових клієнтів. На жаль лише розмовної англійської буває недостатньо. Трапляються ситуації коли необхідно знати спеціалізовані терміни, правила формального спілкування, а особливо швидко сприймати на слух сучасну бізнес англійську. 

Для чого потрібна корпоративна англійська

Глобально знання іноземної мови необхідно для спілкування. Англійська дає можливість спілкуватись з людьми з різних куточків світу. Для бізнесу, в сучасних реаліях, це необхідність.

Переваги, які ви отримуєте вивчаючи корпоративну англійську:

  • бути впевненим спілкуючись з іноземними партнерами, інвесторами, клієнтами та колегами; 
  • правильно вести формальне листування;
  • отримати можливість проходити іноземні курси та навчальні програми за спеціальністю;
  • розуміти документацію англійською мовою.

Які особливості вивчення бізнес англійської?

Корпоративна англійська передбачає використання вузькоспеціалізованих термінів залежно від сфери в якій ви працюєте. Медицина, юриспруденція, маркетинг, менеджмент, дизайн і інші види діяльності мають характерні тільки для них терміни. Крім того є загальні правила ділового спілкування та листування англійською.

Корпоративна англійська для працівників - інвестиція у розвиток

Сучасні компанії все частіше проводять навчання своїх працівників. Вивчення бізнес англійської - не виняток. Керівники усвідомлюють необхідність висококваліфікованих кадрів зі знанням іноземної мови і створюють їх самі. Широко розповсюджена практика організації курсів англійської у офісі для цілого штату працівників. Тенденція прослідковується як серед великих фірм так і малих, але амбіційних компаній.

Економте час та займайтеся в звичайної обстановці у себе в офісі. Також Вам не буде потрібно витрачати час на дорогу, займайтеся з найкращими викладачами та памятайте, що корпоративна англійська - це можливість представити себе, свій бізнес, свій продукт на міжнародній арені.

Наші інтереси: 

Можливості.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи