Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Microsoft припиняє співпрацю з Huawei через заборону Трампа

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Таке рішення передбачає, що Microsoft припинить продавати Huawei ліцензії на Windows для ноутбуків та інших пристроїв. Однак заборона не торкнеться версій операційної системи, що вже встановлені на пристрої - вони будуть продовжувати отримувати апдейти і оновлення безпеки.

Виконуючи рішення уряду США, компанія Microsoft припиняє співпрацю з китайською компанією Huawei, повідомляє South China Morning Post, посилаючись на власні джерела .

Сервісна команда Microsoft вже покинула штаб-квартиру в Шеньчжені.

Нагадаємо, влада США звинувачує компанію Huawei у шпигунстві на користь китайської влади. У зв'язку з цим Huawei пригрозили відключити від програмного забезпечення США і напівпровідників, необхідних для виробництва продуктів компанії.

Наші інтереси: 

Розуміти, що таке Китай і китайці. Не мати з ними справ - запобігти виникненню неприємностей (які зараз з ними мають США).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Костянтин Струк's picture

Коли постало питання про купівлю 4g модему, важко було знайти на ринку інші пропозиції, крім вищезгаданого Huawei. Зрештою, цей самий модем мені придбала компанія, в якій я працюю. Інтернет пише, що модем цієї моделі підтримує максимум Windows 7, 8. Але наразі я працюю з десятої версії, сидячи на дачі, і мене це цілком влаштовує.
Тож кожному своє, як кажуть.

Поки дихаю - сподіваюсь!