Важливість: 
3
Відповідь рабина: Чому Гітлер не любив євреїв? (+відео)

Тому, що євреї були комуністами. Чому про це не розказують у школах? Тому що ліваки пишуть шкільні програми. Сказати, що єврей відрізняється від неєврея – це расизм. Але це – те, що написано в Торі. Рабин застерігає євреїв не повторювати помилок минулого. 

19102101.png

Рабин: «Ми прийшли в цей світ, щоб не бути подібними на інших, щоб бути іудеями»
Рабин: «Ми прийшли в цей світ, щоб не бути подібними на інших, щоб бути іудеями»

Є важливі історичні факти, вивчення яких багато робить зрозумілим. Але це нам не викладали в школі і цього немає в навчальних програмах. Цього також не вивчають у вищих навчальних закладах. Цей рабин читав лекції професорам історії і пояснював, чому Гітлер справді ненавидів євреїв. Про це написано в книжці "Mein Kampf" ("Моя боротьба"). 

Цю книжку перекладуть на іврит (нещодавно схвалили таке рішення). Весь час переклад був під забороною. Раніше переклад був дозволений єврейським науково-дослідним інститутом "Яд Вашем".

Гітлер в своїй книзі стверджував, що євреї-комуністи влаштували в Росії більшовицьку революцію, в результаті якої загинуло 30 млн. росіян. Євреї знищили всю інтелігенцію

Наступною країною мала б стати Німеччина. Вони організували комуністичні і соціалістичні партії в Німеччині. "Якщо ми не завдамо їм поразку зараз, вони знищать нас і вб'ють чергових 20 млн. інтелектуалів. Так вони поступово розправляться з кожною країною. В кінцевому підсумку серед інтелігенції залишаться тільки євреї", – казав Гітлер і повторював це декілька разів.

І він правий, – вважає рабин. Революцію в Росії зробили євреї, Червону Армію організував Троцький. У ньому проявився неабиякий геній. Він створив єврейський комітет всередині самої більшовицької партії. У складі першого більшовицького уряду шестеро з тринадцяти урядовців були євреями. Хто заснував НКВС і КДБ? Євреї. Там усе ясно написано.

Гітлер ненавидів євреїв тому, що вони були комуністами. "Жиди знищували релігію і віру, вони розповсюджували в Німеччині єресі про Бога, – писав Гітлер. – Я відчуваю, що обраний Богом знищувати жидів, тому що вони в Нього не вірять".

Чому про це не розказують у школах? Тому що ліваки пишуть шкільні програми.

З десяти крупних німецьких видань до Другої світової війни сім належало євреям. Видатний композитор Вагнер й досі під забороною, тому що він був антисемітом. А це було задовго до того, як з'явилися нацисти. 

За законом про захист німецької крові, євреї не мали права одружуватися і виходити заміж за неєвреїв. В школі це назвуть расизмом. Сказати, що єврей відрізняється від неєврея – це расизм. Але це – те, що написано в Торі. Єврей залишається євреєм навіть якщо надягає маску і стає християнином.

Рабин застерігає євреїв не повторювати помилок минулого, не асимілюватися, не занижувати свою самооцінку і не намагатися бути подібними до гоїв.

Ми прийшли в цей світ, щоб не бути подібними на інших, щоб бути іудеями, – каже рабин. 

Наші інтереси: 

Кожна нація має захищати себе. Кожна нація має намагатися бути чисельною і не розчинитися у великому морі інших націй та народностей. 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка