Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Причини росту антисемітизму в Європі

За даними Тель-Авівського університету, число нападів на євреїв і єврейські об'єкти - синагоги, школи, цвинтарі - у минулому році продовжувало зростати в усьому світі. При цьому найбільше число інцидентів відбулося в країнах Західної Європи.
Власті стверджують, що антисемітські випади в основному здійснюються молодими мусульманськими іммігрантами і є прямим результатом конфлікту на Близькому Сході. Однак, на думку спостерігачів, нинішня хвиля антисемітизму відбиває назрівання в Старому Світлі ширшого конфлікту, здатного призвести до важких наслідків.

Торік найбільше число нападів на євреїв було зареєстровано у Франції. У цій країні проживає найбільша єврейська громада Західної Європи - біля шістисот тисяч чоловік - і понад п'ять мільйонів мусульман. Французький уряд виявився перед обличчям серйозної кризи, відзначає співробітник нью-йоркського аналітичного центру «Рада з міжнародних відносин» Генрі Сигмен. «Нинішній спалах ворожості зовсім неправильно пояснювати «вродженим антисемітизмом» французів. Ця проблема імпортована з Близького Сходу».

Традиційні нападки на євреїв з боку правих націоналістичних кіл Європи сьогодні менш помітні на тлі антиізраїльської активності лівої інтелігенції. Так, нобелівський лауреат португальський письменник Жозе Самараго назвав Західний берег Йордану «Освенцімом», а грецький композитор Мікис Теодоракіс вважає Ізраїль «коренем світового зла».

«Подібна комбінація заяв державних діячів, ЗМІ і представників інтелігенції на адресу Ізраїлю створює в Європі обстановку, коли антисемітські випади розглядаються як “стихійні вираження народного гніву”», — вказує заступник директора Антидифамаційної ліги Кен Джейкобсон.

Співробітник Фонду Карнегі за міжнародний мир Анатоль Лівен вважає, що дедалі зростаюче нерозуміння між Старою Європою і проживаючими там мусульманами загрожує вибухом. «На жаль, не можна виключити, що незабаром ми станемо свідками серйозних терористичних нападів джихадистів у Європі, - говорить він. - Якщо це відбудеться, головною проблемою стане не ворожнеча молодих мусульман до євреїв, а ненависть європейців до мусульман. Вже зараз почастішали напади на арабів у Франції, на турків у Німеччині і пакистанців в Англії. Мусульмани ризикують зайняти в європейському суспільстві місце євреїв як козлів відпущення й об’єктів ворожнечі».

Коментар НО:

Варто додати, що проблема масової міграції арабів, турків та інших неєвропейців до Європи виникла завдяки активній позиції єврейських ЗМІ на підтримку міжрасового змішування і “мультикультурної” Європи. Нині єврейська громада все більше наражається на плоди діяльності своїх газетних та телевізійних магнатів.


---------------------------------
В тему:

Привид бродить по Європі. Привид антисемітизму

Ідеологічна обробка і стратегії групової еволюції в юдаїзмі

Батька Мела Гібсона звинуватили в антисемітизмі

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...