Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Причини росту антисемітизму в Європі

За даними Тель-Авівського університету, число нападів на євреїв і єврейські об'єкти - синагоги, школи, цвинтарі - у минулому році продовжувало зростати в усьому світі. При цьому найбільше число інцидентів відбулося в країнах Західної Європи.

Власті стверджують, що антисемітські випади в основному здійснюються молодими мусульманськими іммігрантами і є прямим результатом конфлікту на Близькому Сході. Однак, на думку спостерігачів, нинішня хвиля антисемітизму відбиває назрівання в Старому Світлі ширшого конфлікту, здатного призвести до важких наслідків.Торік найбільше число нападів на євреїв було зареєстровано у Франції. У цій країні проживає найбільша єврейська громада Західної Європи - біля шістисот тисяч чоловік - і понад п'ять мільйонів мусульман. Французький уряд виявився перед обличчям серйозної кризи, відзначає співробітник нью-йоркського аналітичного центру «Рада з міжнародних відносин» Генрі Сигмен. «Нинішній спалах ворожості зовсім неправильно пояснювати «вродженим антисемітизмом» французів. Ця проблема імпортована з Близького Сходу».Традиційні нападки на євреїв з боку правих націоналістичних кіл Європи сьогодні менш помітні на тлі антиізраїльської активності лівої інтелігенції. Так, нобелівський лауреат португальський письменник Жозе Самараго назвав Західний берег Йордану «Освенцімом», а грецький композитор Мікис Теодоракіс вважає Ізраїль «коренем світового зла».«Подібна комбінація заяв державних діячів, ЗМІ і представників інтелігенції на адресу Ізраїлю створює в Європі обстановку, коли антисемітські випади розглядаються як “стихійні вираження народного гніву”», — вказує заступник директора Антидифамаційної ліги Кен Джейкобсон.Співробітник Фонду Карнегі за міжнародний мир Анатоль Лівен вважає, що дедалі зростаюче нерозуміння між Старою Європою і проживаючими там мусульманами загрожує вибухом. «На жаль, не можна виключити, що незабаром ми станемо свідками серйозних терористичних нападів джихадистів у Європі, - говорить він. - Якщо це відбудеться, головною проблемою стане не ворожнеча молодих мусульман до євреїв, а ненависть європейців до мусульман. Вже зараз почастішали напади на арабів у Франції, на турків у Німеччині і пакистанців в Англії. Мусульмани ризикують зайняти в європейському суспільстві місце євреїв як козлів відпущення й об’єктів ворожнечі».Коментар НО:Варто додати, що проблема масової міграції арабів, турків та інших неєвропейців до Європи виникла завдяки активній позиції єврейських ЗМІ на підтримку міжрасового змішування і “мультикультурної” Європи. Нині єврейська громада все більше наражається на плоди діяльності своїх газетних та телевізійних магнатів.

---------------------------------

В тему:Привид бродить по Європі. Привид антисемітизмуІдеологічна обробка і стратегії групової еволюції в юдаїзміБатька Мела Гібсона звинуватили в антисемітизміВ тему: 
Підписуюсь на новини