Важливість: 
5
Наш розвиток у жовтні 2019: стратегії, соціопсихологія, геополітика. Прошу підтримати щедрими дарами!

Буде багато важливих публікацій про феномен стратегій та його зв’язок з саморозвитком, самопізнанням, оздоровленням і омолодженням.

191026garnyyranokpochynayetsyaznarodnogooglyadacha.jpg

Гарний ранок починається з Народного Оглядача!
Гарний ранок починається з Народного Оглядача!

Радіймо, друзі! 22 вересня 2019 ми гарно провели чергову 27 конференцію нашої спільноти:

       

Конференція започаткувала дослідження феномену стратегій – і ця тема буде продовжена у жовтні.

У нас пішли глибокі «розкопки» соціонічної моделі людської психіки. Багато речей викладається вперше. Незабаром поговоримо про те, чому в аріянстві пізнання свого соціотипу, самоактуалізація і дуалізація є обов’язковою умовою релігійного розвитку від людини до боголюдини.

ВИКОНАНО: Психотипи, дуали, квадри: релігійні знання для розвитку від гобіта до боголюдини.

 

А чи допоможуть соціонічні знання виробляти правильну внутрішню і зовнішню політику? Ще й як! Цей напрямок досліджень започатковує стаття:

Це вже питання державної безпеки, адже з’ясувалося, що протягом останнього століття Москві вдалося двічі здійснити перехоплення зовнішньою політикою США – про це у статті:

Ці важливі знання ми намагаємось донести не лише до українців, а й до наших американських союзників. Відтак деякі програмні статті перекладаємо англійською мовою:

Триває озвучення найважливіших статей, їх можна прослухати на радіоканалах:

Формуємо корпус правил нашого віртуального монастиря:

У жовтні ця тема знайде важливе продовження.

У минулому місяці ми в цілому завершили налаштування нового сервера – тепер наш сайт працює дуже швидко і досить стабільно.

Ще одна добра новина: акціонери нашого проекту можуть побачити статистику щодо поточної вартості віртуальної корпорації «Народний Оглядач» і власної частки у спільній справі. Для цього треба заглянути у профіль – свій або іншого акціонера. 

Подальша розробка софту буде спрямована на оптимізацію нашого сайту для смартфонів. Хоча робота в режимі читання уже забезпечується за допомогою застосунку «Народний Оглядач».

У жовтні також поговоримо про те, що в Україні тихо розгортається стратегічний проект «Російська Україна», спрямований на поглинання України Мордором, і про те, що ми маємо можливості йому протидіяти.

Також плануємо дослідити геополітичну стратегію, спрямовану на відривання Німеччини від Континентального блоку. Виявляється, це можна зробити, але дуже нестандартними засобами.

Буде цікаво!

        Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
        Підтримую!
Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка