Важливість: 
5
Три рівні фізичного вдосконалення: Оздоровлення, Оновлення, Перепрограмування

Для просування від активного довголіття до фізичного безсмертя необхідно подолати фізичні, психічні та духовно-світоглядні обмеження. Початкова генетична програма людини розрахована на фізичне безсмертя.

Аудіоверсія статті Три рівні фізичного вдосконалення

1. Оздоровлення (оптимізація)

Це початковий, базовий рівень –  те, що лежить на поверхні і є майже очевидним. До засобів Оздоровлення відносимо фізкультуру, природовідповідний режим дня, повноцінний сон, правильне харчування, позитивне мислення, здорові соціальні зв’язки. На цьому рівні ми працюємо з тими клітинами, що в нас уже є, і лише оптимізуємо їх діяльність.

Головне правило оздоровлення: Їсти вдень, спати вночі. Для вдосконалення на цьому рівні розроблена програма «П’ять вигод».

Результатом Оздоровлення є звільнення від більшості хронічних хвороб і досягнення активного довголіття – умовно кажучи, до 100 років.

Обмежуючим чинником для успішності Оздоровлення є якісний стан організму на клітинному рівні.     

2. Оновлення (клітинний рівень)

Рівень Оновлення передбачає проникнення всередину клітин, їх внутрішнє очищення і відновлення правильної роботи на основі наявної генетичної програми. Головним інструментом на цьому рівні вдосконалення є активація механізму автофагії. Цей механізм внутріклітинного оновлення вмикається тоді, коли харчова пауза перевищує 12 годин, і посилюється приблизно у 5 разів після 16 годин.

Для запуску автофагії застосовуємо Античне харчування. Після звикання до режиму 20/4 (харчова пауза протягом 20 годин – Ельфійське харчування)  переходимо до щотижневого Понеділкування.

Після того, як понеділкування стало звичкою, застосовуємо «Вівторкування» – після четвертого понеділкування продовжуємо харчову паузу ще на одну добу і досягаємо 60 годинної харчової паузи.

Постійне щоденне ельфійське харчування, щотижневе понеділкування («чистий понеділок») і щомісячне вівторкування («чистий вівторок») дозволяють відновити роботу організму на клітинному рівні. У цьому випадку наявна генетична програма реалізується максимально точно, без збоїв і спотворень.

Результатом Оновлення організму є різке сповільнення процесів старіння, часткове омолодження і досягнення активного супердовголіття тривалістю 100–150–200 років. Обмежуючим чинником у цьому випадку є сама генетична програма, в якій записано старіння і вмирання.

3. Перепрограмування (оперативна епігенетика)

Початкова генетична програма людини розрахована на фізичне безсмертя. Поступове перепрограмування на обов’язкове вмирання відбулося передусім засобами епігенетики, тобто дегенеративного розбалансування того ж самого «генокоду безсмертя». Відповідно, повернення до первинного стану також відбувається методами епігенетики («над-генетики»), тобто шляхом «вмикання» корисних частин генокоду і «вимикання» шкідливих чи неактуальних. 

Зміна положення «генетичних перемикачів» можлива лише в момент перезапису генокоду під час поділу клітини.

Генетичне «перемикання» відбувається під впливом «енергетичного каркасу», який є компонентом психіки (душі) людини. Тобто «тонка енергетика» спрацьовує саме тоді, коли клітини втрачають стабільність і починають ділитися. 

Оскільки клітини діляться постійно, то оперативна епігенетика працює протягом усього життя людини.

Інструментом гармонізації «енергетичного каркасу» є читання тих універсальних форм Живого Слова, які починаються зі структурування (освячення) особистого простору (форми 1, 6, 6+ та інші). Тобто «вирівнювання біополя» відбувається шляхом послідовного прочитання цифрон, звукон, інформосот, енергосот та реальсот Живого Слова. Як бачимо, епігенетичне перепрограмування здійснюється психічними засобами згідно з принципом «Душі структура над плоттю домінує».   

Засоби Оздоровлення і Оновлення також впливають на зміну епігеному.

Епігенетичне відновлення уможливлює досягнення уявного, умовного і повного безсмертя, що є релігійною метою аріянства.

Проте «епігеном безсмертя» спрацьовує лише тоді, коли людина справді потребує безсмертя для здійснення важливих справ. Тобто обмежуючим чинником для досягнення безсмертя є відсутність масштабних цілей.

Зняття згаданого обмеження відбувається на духовно-світоглядному рівні, адже саме тут відбувається постановка цілей і формується воля для їх досягнення.  Про це у статті Як стати фізично безсмертним: тільки для націоналістів.  

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Рухаємося до безсмертя. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка